29 Ekim 2020 Perşembe

CANİK BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM SANDIKÇI, OSMAN GENÇ'TEN KALAN LÜKS MAKAM OTOSUNU KULLANMIYOR

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Osman Genç'ten kalan lüks makam otosunu kullanmıyor

Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, belediyeye gidiş gelişlerinde kendi özel aracını kullandığını, mesai saatlerinde ise icralık durumda olan lüks makam aracını değil, başka bir makam aracını kullandığını açıkladı.

18 Nisan 2019 Perşembe 12:14 GÜNCEL

Samsun'da 31 Mart yerel seçimleri sonrası Canik Belediye Başkanı olan İbrahim Sandıkçı, 1.5 milyon liralık lüks makam aracı yerine belediyeye gidiş gelişlerinde kendi özel aracını kullandığını açıkladı.


Canik Belediyesi eski Başkanı Osman Genç döneminde alınan ve yaklaşık 1.5 milyon TL değeri olduğu ileri sürülen son model Audi marka lüks makam aracının icralık olduğu gündeme gelirken, yeni seçilen Canik Belediye Başkanı Sandıkçı ise söz konusu lüks makam aracını kullanmadığını söyledi.

Canik eski Belediye Başkanı Osman Genç'in kullandığı lüks makam aracının üzerinde haciz bulunduğu bu nedenle satışının yapılamayacağı bildirilirken, yeni seçilen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ise sabah belediyeye gelirken kendi özel aracını kullandığını, mesai çıkışında da yine kendi özel aracı ile evine gittiğini söyleyerek gündeme geldi.

Başkan İbrahim Sandıkçı, Canik Belediyesinde bulunan ve üzerinde icra-haciz bulunduğu için kullanmadığını söylediği Audi marka lüks makam otosunun yerine belediyede ki başka bir makam aracını kullandığını açıkladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

 Osman Genç, Borkonut'ta kiraladığı ofis ile davalık olduğu gazete ve gazeteci ile kapı komşu oldu

Osman Genç, Borkonut'ta kiraladığı ofis ile davalık olduğu gazete ve gazeteci ile kapı komşu oldu