16 Ocak 2021 Cumartesi

CANİK BELEDİYESİNDE HANİ MAAŞLAR ÖDENMİŞTİ! MEMURLARIN İKİ, İŞÇİLERİN BİR AYLIK MAAŞLARI DURUYOR

Canik Belediyesinde hani maaşlar ödenmişti! Memurların iki, işçilerin bir aylık maaşları duruyor

Samsun'un Canik İlçe Belediyesinde Ramazan ayına girilmesine rağmen belediyede çalışan memurların iki aylık, işçilerin ise bir aylık gecikmiş maaşlarının halen ödenmediği öğrenildi. Canik Belediyesinde hani maaşlar ödenmişti! Memurların iki, işçilerin bir aylık maaşları duruyor

11 Mayıs 2019 Cumartesi 14:09 GÜNCEL

Samsun'da 31 Mart yerel seçimleri sonrası Canik Belediye Başkanı olan İbrahim Sandıkçı, belediyede kendisinden önceki dönemde, ödenmeyen personel maaşları ile ilgili "Maaşlar ödendi" açıklaması yapmıştı, ancak Canik Belediyesinde halen memur ve işçilerin gecikmiş maaşlarının ödenmediği ortaya çıktı.


Canik İlçe Belediyesinde görevli memurların iki aylık, işçilerin ise bir aylık gecikmiş maaşlarının halen ödenmediği gündeme gelirken, Ramazan ayında belediye çalışanları ödenmeyen maaşlar nedeniyle zor günler geçiriyor.

Canik Belediye Başkanı seçilen İbrahim Sandıkçı, seçim öncesi de gündeme gelen personel alacaklarının gecikmesi ile ilgili,  "Maaşları ödeyeceğiz reçetemiz hazır" demişti. Sandıkça, Canik Belediye Başkanı olduktan sonra geçtiğimiz haftalarda ödenemeyen ve geciken maaşlarla ilgili, "Maaşları ödedik" açıklaması yapmıştı.

İbrahim Sandıkçı'nın "Maaşları ödedik" açıklaması sonrası ise Canik Belediyesinde memurların iki aylık, işçilerin ise bir aylık gecikmiş maaşlarının olduğu ve bu maaşların halen ödenmediği ortaya çıktı. Ramazan ayında alamadıkları maaşlar nedeniyle zor günler geçiren Canik Belediyesi memuru ve işçileri, Mayıs ayının 15'in dört gözle alacaklarının ödenip ödenmeyeceğini bekliyor.

Mayıs ayının 15'inde Canik Belediyesinde çalışan memurların maaşları ödenmez ise gecikmiş alacakları 3 aylık olacak, işçilerin ise iki aylık olacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

NECİP ULU

10 Haziran 2019 Pazartesi 10:18

15 mayısta ödenmişmi geçmiş maaşlar.Bilgisi olan varmı?

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Tokat plakalı resmi makam aracı, Samsun Otogarından yolcu aldı

Tokat plakalı resmi makam aracı, Samsun Otogarından yolcu aldı