24 Kasım 2020 Salı

CEMİL DEVECİ AÇIKLADI: ATİM'E YOĞUN İŞ TALEBİ VAR MESLEKİ EĞİTİM KURSLARI BAŞLAYACAK

Cemil Deveci açıkladı: ATİM'e yoğun iş talebi var mesleki eğitim kursları başlayacak

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, bir süre önce hizmete aldıkları Atakum İstihdam Merkezine(ATİM) yoğun iş talebinin olduğunu açıklayarak, mesleki eğitim kurslarının başlayacağını açıkladı.

02 Mayıs 2019 Perşembe 17:52 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı olan CHP'li Cemil Deveci'ye 31 Mart yerel seçimleri sonrası ziyaretler sürerken FİFA kokartlı hakem Mete Kalkavan'da Deveci'ye tebrik ziyaretinde bulundu.


CHP Samsun eski Milletvekili merhum İhsan Kalkavan'ın oğlu olan FİFA kokartlı hakem Mete Kalkavan, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'ye gerçekleştirdiği ziyarette görevinde başarı dileğinde bulundu.

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci ise Mete Kalkavan'a teşekkür ederken bir süre önce hizmete giren Atakum İstahdam Merkezi(ATİM)'ne yoğun iş talebinin olduğunu söyleyerek, "Atakum’a sözümüz olan ATİM geçtiğimiz hafta hizmet vermeye başladı. Henüz bir haftayı geride bırakmışken özellikle gençler tarafından ciddi şekilde iş talebi var. Çoğunluğu Atakumlu gençlerin oluşturduğu başvuruların kayıtlarını aldık. Mesleki eğitim kurslarımızı başlayabilmesi için proje ortaklığı yapacağımız kurumlar ile temas halindeyiz. Elimizden gelen en kısa süre içerisinde kurslarımızı başlatarak, mesleki eğitim sertifikalarını alan vatandaşlarımızı ilgili alanlarda iş sahibi yapmak için çalışıyoruz." dedi.Öte yandan Cemil Deveci'yi Ankara Sanayici ve İş Adamları Derneği (ASİAD), Amasya İYİ Parti İl Yönetimi, Adalet ve Kalkınma Partisi  ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Atakum Belediye Meclis Üyeleri, Karadeniz Rumeli Dernekleri Federasyonu ve Samsun Mübadele ve Balkan Türk Kültürü Araştırmaları Derneği üyeleri de ziyaret ederek başarı diledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da satışı gündeme gelen İlkadım Belediyesi binasının hacizli olduğu ortaya çıktı

Samsun'da satışı gündeme gelen İlkadım Belediyesi binasının hacizli olduğu ortaya çıktı