24 Kasım 2020 Salı

CEMİL DEVECİ, CİTY MALL ALIŞ VERİŞ MERKEZİNE ORTAK OLDUĞU İDDİASINA YANIT VERDİ

Cemil Deveci, City Mall alış veriş merkezine ortak olduğu iddiasına yanıt verdi

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, kaçak yapı ile gündeme gelen City Mall alış veriş merkezinin ortağı olduğu yönündeki iddiaya yanıt verdi.

18 Haziran 2019 Salı 20:09 GÜNCEL

Samsun'da 31 Mart seçimlerinde Atakum Belediye Başkanı seçilen CHP'li Cemil Deveci, bir süre önce kaçak yapı ile gündeme gelen City Mall alış veriş merkezine ortak olduğu iddialarına Samsun Kent Haber'e yaptığı açıklama ile yanıt verdi.


KAÇAK BÖLÜMÜ YIKTIRDIM
Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, City Mall alış veriş merkezi inşaatının yanına Ramazan Bayramında kaçak bir bölüm yapıldığını tespit ettiklerini ve bu kaçak yapı ile ilgili gereken çalışmaları yaptırdıklarını belirterek, "Bizzat ben talimat verdim ve o kaçak bölümü yıktırdım. Atakum'da hiç bir şekilde kaçak yapılaşmaya izin vermeyeceğiz" dedi.

ORTAKLIĞIM YOK
Atakum ilçesinde yapılan City Mall isimli alış veriş merkezine ortak olduğu yönündeki iddialara da cevap veren Cemil Deveci, alış veriş merkezinde ortaklığının söz konusu olmadığına dikkati çekerek, "Alış veriş merkezinin yapıldığı yerde benim bir arazim var. Burada arazisi bulunan hak sahiplerinin  avukatlığını yapıyordum. Belediye başkanı seçildikten sonra arazi sahiplerinin avukatlığını eşime devrettim. Burada iddia edildiği gibi alış veriş merkezinde bir ortaklığım yoktur." diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

ünal

20 Haziran 2019 Perşembe 10:38

aynen imamoğlu gibi cevap vermiş. ortaklığı yokmuş peki kaç dükkanı varmış onu söylesin

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemil Deveci kayıp 7.2 milyon TL para ve 37.5 ton et olayı ile ilgili dava açacaklarını açıkladı

Cemil Deveci kayıp 7.2 milyon TL para ve 37.5 ton et olayı ile ilgili dava açacaklarını açıkladı