04 Ağustos 2021 Çarşamba

CEMİL DEVECİ KANALATA'YA KONUŞTU! BU KURULTAY İKTİDAR KURULTAYI

Cemil Deveci KanalATA'ya konuştu! Bu kurultay iktidar kurultayı

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı Av. Cemil Deveci, CHP'nin 37'inci kurultayından canlı yayınlar yapan Kanal ATA'ya açıklamalarda bulundu.

25 Temmuz 2020 Cumartesi 16:50 GÜNCEL

Samsun'un Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, CHP'nin 37'inci kurultayına katıldı, Kanal ATA canlı yayınına katılarak, "Bu kurultay iktidar kurultayı" dedi.


Sosyal medya üzerinden CHP'nin 37'inci kurultayından canlı yayınlar yapan ve CHP'nin önemli isimlerini canlı yayına alan Kanal ATA, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin de kurultay ile ilgili görüşlerini aldı.

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel'in yanı sıra CHP Atakum İlçe Başkanı Turgay Özçelik ve CHP'nin önemli isimlerinden Özgür Özel, Seyit Torun,  CHP Genel Başkan Yardımcısı Gulizar Bicer Karaca, İstanbul, Ankara Milletvekilleri ve belediye başkanlarını sosyal medya üzerinden yayınlanan canlı yayına alan Kanal ATA, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'ye de mikrofon uzattı.

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, CHP'nin 37'inci kurultayında Kanal ATA'ya yaptığı açıklamalarda,  Atatürk'e toz kondurmayan tüm güçlerin bir araya gelmesi gerektiğini kaydederek, "Bu kurultay ve önümüzdeki sürec iktidar süreci. Bu kurultay aynı zamanda CHP'nin kuruluşunun 100'üncü yılı. Kuva-i Milliye partisidir CHP.  Her koşulda bugün bu sorunların üstesinden gelebilmemiz için CHP'nin ve diğer demokratik güçlerin iktidara gelmesi gerekiyor. Bu kurultayın adı iktidar kurultayı. samsunkenthaber Önümüzdeki süreç iktidar kurultayı.  20 yıl üst üste seçim kazanmış, siyaset anlayışı olmaz. Öyle bir yaklaşım varsa o ülkenin demokrasisinde sorun var demektir. Bir ülkenin demokrasisinde sorun varsa, hukuk sisteminde ve yargı sisteminde sorun var demektir. Bu ülkenin demokrasisi, hukuku, yargısı, ekonomisi sorunlu. Buradan çıkmak lazım. Buradan iktidar değişikliği ile çıkmak lazım. demokrasiyi yeniden kurmak lazım. Cumhuriyeti yeniden temellerine kurmak lazım. Bunlar yapılırsa Türkiye rahatlar. " dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor'da kulübe ihtar çeken Bahattin Köse kadro dışı bırakıldı

Yılport Samsunspor'da kulübe ihtar çeken Bahattin Köse kadro dışı bırakıldı