26 Eylül 2020 Cumartesi

CUMHUR İTTİFAKI ADAYI ERDOĞAN TOK, İLKADIM İLÇESİNE 255 TRİLYONLUK YATIRIM YAPTIKLARINI AÇIKLADI

Cumhur İttifakı adayı Erdoğan Tok, İlkadım ilçesine 255 trilyonluk yatırım yaptıklarını açıkladı

Samsun'da İlkadım İlçe Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının adayı olan Erdoğan Tok, 5 yıl boyunca İlkadım ilçesine 255 trilyonluk yatırım yaptıklarını açıkladı.

31 Ocak 2019 Perşembe 18:34 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım ilçesine başkanlığı döneminde 5 yıl içerisinde 255 trilyonluk rekor bir yatırım yaptıklarını açıkladı.


Rekor yatırım ve hizmetlerle İlkadım ilçesine 20 yılda yapılamayan hizmetleri, 5 yıla sığdırdıklarını ifade eden Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Fiziki yatırımlar, eğitim, kültür, sanat, spor,  sosyal yardımlar, fen işleri, park ve bahçe gibi hizmet ve yatırımlarla toplamda 5 yılda toplam 255 trilyonluk yatırım hizmet yaptıklarını söyledi. 

İLKADIM TARİHİNİN EN BÜYÜK YATIRIMLARI 
İlkadım Belediye Yeni Hizmet Binası ve Cami, Derebahçe Sosyal Tesisi, Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezi, Gençlik Merkezi, Ihlamur Kafe ve Restoran, 15 Temmuz Millet Yolu ve Şehitler Anıtı, Cami ve Külliye, Koşu Yolu ve Hayat Parkuru, 62 Park, 12 Halı Saha, Spor Kompleksleri, Okullara ve Camilere Yapılan Yardımlar, Sosyal Yardımlar, Çanakkale-Bursa Kültür Gezileri, Cenaze Hizmetleri, yollara yapılan asfalt, baskı beton, parke taş gibi sayısız nice  yatırımlarını ilçe halkının hizmetine sunduklarını kaydeden Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ Toplumumuzun  her kesiminin faydalanacağı projeleri hayata geçirdik.  20 yılda ilçemizde yapılamayan hizmetleri 5 yılda  biz yaptık.  Yatırımlarımız ve hizmetlerimiz halkta büyük yankı uyandırdı. Sosyal, kültürel, sanatsal, sportif ve eğitim alanlarında öne çıkan birçok hizmetlerimizin yanı sıra, ilçemizin modern gelişimi ve değişimi ile birlikte toplumumuzun sosyal huzuru ve refahını artıracak mega yatırımlarımız, İlkadım ilçesinin geçmişten bugüne bakıldığında tarihinin en büyük yatırımları ve hizmetleri arasında yer alıyor.” diye konuştu. 

İLKADIM’DA YOLLARA BÜYÜK YATIRIM
Dev projelerle İlkadım'a kazandırılan büyük hizmetlerin yanı sıra rutin, asli vazifelerimizden olan yol ve kaldırım çalışmaları kapsamında da büyük icraatlar gerçekleştirdiklerini söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “5 yıl içerisinde 185 kilometre asfalt yol, 35 kilometre parke yol, 136 kilometre sathı kaplama, 58 kilometre yeni yol açtık.” dedi.


 


YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR.”
'İnsanı yaşat ki devlet yaşasın' anlayışı ile hizmet ürettiklerini söyleyen Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Önümüzdeki dönemde de ilçemizin insanlarımızın ihtiyaç ve sorunlarını çözmeye kararlı şekilde devam edeceğiz. Bugüne kadar her ne yaptıysak, insanımız için yaptık.   Bundan sonra her ne yapacaksak da yine insanımız için yapacağız.  Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaya koyduğu Gönül Belediyeciliği ve 2023 vizyonumuz çerçevesinde yeni projelerimizi hazırladık.” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

selim

01 Şubat 2019 Cuma 14:46

bende cidden birşey yaptı zannedip girdim siteye. utanmadan bide haber yaptırmış.

Hakkı

31 Ocak 2019 Perşembe 19:04

4 tane üstelik daha tamamlanmamış bina ile 5 yılı geçirmek her babayiğidin harcı değil. Helal sana bir beş yıl daha.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da çıkan kavgaya motorlu testere ile giden şahısı polis son anda engelledi

Samsun'da çıkan kavgaya motorlu testere ile giden şahısı polis son anda engelledi