08 Temmuz 2020 Çarşamba

ERDOĞAN TOK: İLKADIM'DA DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR

Erdoğan Tok: İlkadım'da daha yapacak çok işimiz var

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, Saathane Meydanında bulunan Asmaaltı Çay Ocağında esnaflarla gerçekleştirdiği toplantıda, 2023 vizyonunun anlatarak, "İlkadım'da daha çok yapacak işimiz var" dedi.

07 Ağustos 2018 Salı 19:09 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Saathane Meydanı Asmaaltı’nda esnaflarla buluşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım’ın 2023 vizyonunu anlatarak, “İlkadım’da daha yapacak çok işimiz var” dedi.


İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Saathane Meydanında Asmaaltı çay ocağında gerçekleştirilen toplantıda İlkadım’ın 2023 vizyonunu anlattı. 

İlkadım’a Yeni Vizyon Projeler…
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  Samsunspor Kulüp Başkanı İsmail Uyanık ve çok sayıda vatandaşın katıldığı kahvaltı programında vatandaşlarla sohbet ederek 2023 projelerinin şekillendiğini vurguladı.  

Samsunspor Kulüp Başkanı İsmail Uyanık’ın Vatandaşları selamlama konuşmasının ardından söz alan Başkan Tok, 4 buçuk yıllık hizmet ve projeleri halkın beklentileri ve ihtiyaçlara göre şekillendirdiklerini belirterek; “İlkadım’da yapılacak daha çok işimiz var. İlkadımlı hemşehrilerimiz hizmetin en iyisini hak ediyor.  Bu samimi duygular ile 4,5 yılda 20 yılda yapılan projelerden 5 kat daha fazla dev projeye imza attık. Bu projelerimizi ilçemizi modern bir kent haline getirecek her alandan ihtiyaçları temel alarak şekillendirdik. Bundan sonraki dönemde de bu gün olduğu gibi hemşehrilerimizle istişare halinde ortak aklı kullanarak İlkadım’ın geleceğini çiziyoruz. 2023 vizyonumuzla ve yeni projelerimizle İlkadım güzelleşerek gelişmeye devam edecek.” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Abdullah birisi

08 Ağustos 2018 Çarşamba 21:02

Allah müsaade ederse daha çok şey yapacaksınız. Ekibinize. Alt ve üst kademe olarak.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da şiddetli yağmur ve fırtına bir ağacı yerinden söktü

Samsun'da şiddetli yağmur ve fırtına bir ağacı yerinden söktü