22 Ekim 2021 Cuma

ERHAN USTA ŞEHİT AİLESİNDEN MEZAR YERİ İÇİN 20 BİN LİRA PARA ALINMASINA TEPKİ GÖSTERDİ

Erhan Usta şehit ailesinden mezar yeri için 20 bin lira para alınmasına tepki gösterdi

İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta, Samsun'da şehit ailesinden mezar yeri için 20 bin lira para alınması olayına çok sert tepki gösterdi.

11 Aralık 2020 Cuma 13:23 GÜNCEL

İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta, 28 yıl önce şehit olan İlhan Hamlı'nın ailesinden mezar yeri için Büyükşehir Belediyesinin 20 bin lira para alması olayı ile ilgili açıklama yaparak duruma tepki gösterdi.


Erhan Usta, şehit İlhan Hamlı'nın babasının defin edileceği mezar yeri için Samsun Büyükşehir Belediyesinin iki ayrı mezar yerine 20 bin lira ödeme talep ederek bu parayı da tahsil etmesi olayı ile ilgili Twitter sayfasından çok sert açıklamalar yaptı. Bir yıl önce 15 bin TL fiyat verilen mezar yeri için şehit ailesinden bir yıl sonra 20 bin lira tahsil edilmesi ile ilgili açıklama yapan Erhan Usta şunları dile getirdi.
"Sen kim oluyorsun da; bu millet için, memleket için şehit düşen kahramanın ailesinden 2 metre toprak için 20 bin lira istiyorsun ve alıyorsun. O parayı iadene kadar bu dünyada ben, ahirette aziz şehidimiz yakanı bırakmaz! Ama Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı 20 bin lira almadan mezar yeri vermedi! O toprağın bedeli şehidimiz tarafından 28 yıl önce ödendi Mustafa Demir kendine gel!"
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Canikli

11 Aralık 2020 Cuma 13:27

Yaaa Erhan Usta bunlara bıraktın işte başkanlığı madem iyi partiye geçecektin neden o zaman bağımsız aday oldun ????

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Vergi borcu yapılandırma başvurularında son gün ne zaman?

Vergi borcu yapılandırma başvurularında son gün ne zaman?