27 Ocak 2022 Perşembe

EYÜP GÜLER'DEN MUSTAFA DEMİR'E GÖNDERME!

Eyüp Güler'den Mustafa Demir'e gönderme!

Samsun Esnaf Odaları Birliği Başkanı Eyüp Güler, Samsun Büyükşehir Başkanı Mustafa Demir'e "Bizimde muhasebe yapacağımız günler var" diyerek tepki göstererek gönderme yaptı.

03 Mayıs 2020 Pazar 22:44 GÜNCEL

Samsun Esnaf Odaları Birliği Başkanı Eyüp Güler, Samsun Umum Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Savaş Kiraz'ın Mustafa Demir ile ilgili açıklamasına destek verdi.


Samsun Umum Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Savaş Kiraz, Mustafa Demir'den Ramazan ayında Korona Virüs nedeniyle iş yerlerini kapattıkları için zor durumda olan esnaflara dağıtmak üzere kumanya desteği istediklerini ancak Demir'in bu taleplerine, "Bir tek kumanya vermem" karşılığı verdiğini açıklamıştı.

Samsun Esnaf Odaları Birliği Başkanı Eyüp Güler ise Savaş Kiraz'ın sosyal medyada yaptığı bu açıklamaya "Bizimde muhasebe yapacağımız günler var Başkanım" diyerek destek verdi.

SESOB Başkanı Güler'in Samsun Büyükşehir Başkanı Demir'e yaptığı bu gönderme ise dikkati çekti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Serdar

04 Mayıs 2020 Pazartesi 14:10

Işyeri ruhsatı almak için Esnaf Odasına sonra da ilgili branşın esnaf odasına kayıt olup belediyeye başvuruyorsun.Ve her ay odalara aidat ödüyorsun.Esnaf bankadan kredi çekerken kimliği ile gidiyor ama Esnaf Odasından çekerken 2 memur kefil ,ipotek vs...ugrastiriyorlar.Ve devletin parasına extra şartlar koyuyorlar.Ve koli yardımı istemeleri de tuhafıma gitti.Bu kadar parayı oturdukları yerden ne yapiyorlar?Bu Esnaf Odaları halkin yararina ne ise yarar ?Merak ediyorum.Ve çoğu en lüx araçlara bini

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir cevap verdi! Acizliklerine şahit oluyoruz

Mustafa Demir cevap verdi! Acizliklerine şahit oluyoruz