04 Ağustos 2021 Çarşamba

İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI NECATTİN DEMİRTAŞ'TAN YABANCILAR PAZARI ESNAFLARINA DESTEK SÖZÜ

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'tan yabancılar pazarı esnaflarına destek sözü

Samsun Yabancılar Pazarı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlığına seçilen Alaaddin Sayın, 31 Mart seçiminde İlkadım Belediye Başkanı olan Necattin Demirtaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Necattin Demirtaş, yabancılar pazarı esnaflarına destek sözü verdi.

16 Haziran 2019 Pazar 20:07 GÜNCEL
Samsun Yabancılar Pazarı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Alaaddin Sayın, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyesi esnafları ile birlikte İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. 

Necattin Demirtaş,ilçe ekonomisinin can damarı olan esnafın her zaman destekçisi ve yanında olduklarını söyledi.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Yabancılar Pazarı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Alaaddin Sayın Başkan Demirtaş'a, "Bir önceki dönem başkanlığınız süresince yaptığınız başarılı çalışmalar sonrasında ilkadım halkı teveccüh gösterdi ve sizlere güvenini ortaya koydu.Bu yeni dönemde başarılı çalışmalarınızı sürdüreceğinize inanıyorum.Şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına yeni görevinizde size başarılar diliyorum" dedi.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Nazik ziyaretlerinden dolayı dernek başkanımıza ve burada bulunan yönetim kurulunda oluşan esnaf kardeşlerime teşekkür ediyorum. İlçemize ve insanımıza değer katan, ilçe ekonomimiz adına katma değer oluşturan bütün herkesle birlikte ilçemize güzellikler katmak için yola çıktık.Esnaflarımızla belirli bir anda değil her zaman yan yanayız, birlikteyiz. Elimizden geldiğince pazar esnafımıza destek olmaya çalışıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde ilçemize hizmet etmeyi temenni ediyorum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun 19 Mayıs'ta yatalak 3 çocuğuna fedakarca bakan baba yılın babası seçildi

Samsun 19 Mayıs'ta yatalak 3 çocuğuna fedakarca bakan baba yılın babası seçildi