21 Ocak 2021 Perşembe

İLKADIM BELEDİYESİNDE BAŞKAN YARDIMCILARI VE MÜDÜRLERE KUMPAS İDDİASI

İlkadım Belediyesinde başkan yardımcıları ve müdürlere kumpas iddiası

Samsun'un İYİ Partili İlkadım Belediyesinde, yeni yıldan sonra yapılması beklenen görev değişiklikleri nedeniyle entrikalar ve kumpaslar dönmeye başladı. İşin içinde kimler var?

21 Aralık 2019 Cumartesi 10:41 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesinde görev kadrosunda bulunan isimlere kumpaslar kurulduğu iddia edildi.


İlkadım İlçe Belediyesinin yönetim kadrosunda yeni yıldan sonra değişiklikler olacağı, bu nedenle bu kadrolarda yer almak isteyen bazı isimlerin, görevde bulunan mevcut isimleri itibarsızlaştırmak için hamleler yaptıkları, dedikodular çıkarttıkları yönünde iddialar gündeme geldi.

31 Mart yerel seçimlerinden sonra suların bir türlü durulmadığı İlkadım Belediyesinde müdür ve başkan yardımcıları arasında zaman zaman kavgalar yaşanmış, gerginlikler çıkmıştı. Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın yönetim kadrosunda yer almak isteyen bazı isimlerin, görevde bulunan mevcut isimleri yıpratmak için dışarıdan kamuoyuona söylentiler yaydıkları, çıkarttıkları bu söylentiler ortaya çıkıncada, söylentiyi kendilerinin çıkartmadığını söyleyerek başka insanları da hedef gösterdikleri gündeme geldi.

Yeni yıl öncesi adeta cadı kazanına dönen İlkadım Belediyesinde koltuk ve makam kapma hırsı ile hareket ettikleri iddia edilen bazı isimlerin belediyede şuan görevli olan başkan yardımcıları ve müdürlerle ilgili bel altı dedikodular dahi çıkarttıkları ileri sürülüyor. İlkadım Belediyesinde yıl başından sonra belediyede görev kapmak için mevcut başkan yardımcıları ve müdürlerle ilgili dedikodular çıkartan, kumpaslar düzenleyen isimleri de yakın zamanda deşifre edeceğiz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

vatandas

21 Aralık 2019 Cumartesi 17:08

hem mudurler hem amırler hepsı bır alem ıscılerle oynarlar yok ısten cıkarcaz yıl basında yok kendınız ısı bırakın dıye cop e surecegız ezme polıtıkası ızleyecegız dıye ıscılere psıkolojık baskı var zaten mıullet maasını yarım yarım ala ala olmus ıcralık butun ıscıler kendı aralarındakı kavgalar yetmıyor bıde yandasları beledıye ıcınde boyle dıye dıye ıscılerı kıskırtıyorlar bunlar hızmetemı gelds ınsanlar ıskencer olmayamı mılletın sabrı zaten tasmıs ıslerı kaos cıkarmak

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Hasan Uzunlar'dan MHP'dekiler Müslüman değil mi dedirtecek paylaşım

Hasan Uzunlar'dan MHP'dekiler Müslüman değil mi dedirtecek paylaşım