24 Temmuz 2021 Cumartesi

İLKADIM BELEDİYESİNE MAKAM ARACI HEDİYE EDEN DERNEK TEKKEKÖY BELEDİYESİ İLE DE ANLAŞTI

İlkadım Belediyesine makam aracı hediye eden dernek Tekkeköy Belediyesi ile de anlaştı

Samsun'da İlkadım Belediyesinin ihtiyaç sahipleri için sokaklara konulan giysi toplama kutuları karşılığında makam aracı hediyesi aldığı Okulumu İstiyorum Derneği ile şimdi de Tekkeköy Belediyesi anlaşma yaptı.

23 Ocak 2020 Perşembe 19:58 GÜNCEL

Samsun'da  Okulumu İstiyorum Derneği tarafından İlkadım Belediyesine binek araç hediye edilmesi karşılığında İlkadım ilçesinde sokaklara konulan giysi toplama kutularının aynısı Tekkeköy ilçesine de konuldu.


Samsun'da İlkadım ilçesinden sonra Tekkeköy ilçesinde de Okulumu İstiyorum Derneği ile yapılan anlaşma kapsamında Tekkeköy ilçesine ihtiyaç sahipleri için giysi toplama kutuları konuldu.

İlkadım Belediyesine söz konusu dernek tarafından giysi toplama kutularının sokaklara konulması karşılığında bir binek araç hediye edildiği bilinirken, aynı derneğin bu kez de Tekkeköy Belediyesi ile anlaşarak aynı kutuları sokaklara koyması 'Acaba Tekkeköy Belediyesine ne hediye edildi' sorularının sorulmasına neden oldu.İlkadım Belediyesinde bazı meclis üyelerinin Okulumu İstiyorum Derneği ile yapılan anlaşma karşılığında binek araç alınması olayı tepki çekerken, söz konusu derneğin ihtiyaç sahipleri için kutularda toplanan giysi, oyuncak, ayakkabı ve çanta gibi eşyaları sattığı da gündeme gelmişti. 

Samsun'un İlkadım ilçesine söz konusu dernek tarafından 200 adet giysi toplama kutusu konulduğu gündeme gelirken, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın bu kutuların karşılığında ihtiyaç sahipleri üzerinden belediyeye makam aracı hediye almıştı.

Şimdi ise Tekkeköy Belediyesi'de söz konusu dernek ile anlaşarak ilçeye ihtiyaç sahipleri için giysi toplama kutuları koydurdurken, Tekkeköy Belediyesinin de ihtiyaç sahiplerinin söz konusu olduğu bir uygulama karşılığında dernekten ne hediye aldığı merak konusu oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Kaskocu

24 Ocak 2020 Cuma 14:10

ALLAH razı olsun Haydar bey bende satamadığım ve kapatacağım dan dolayı o kutulara bırakmayı düşündüğüm eşyaları KURTARDİNİZ SAĞOLUN.,,,, iyiliği aracısız yapalım bir kere daha anlamış olduk

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 60 milyonluk yeni müze inşaatı müteahhit iflas edince durdu

Samsun'da 60 milyonluk yeni müze inşaatı müteahhit iflas edince durdu