03 Temmuz 2020 Cuma

İSHAK TAŞÇI'DAN FLAŞ AÇIKLAMA! 5 YIL İÇERİDE VE DIŞARIDA FİTNE İLE MÜCADELE ETTİM

İshak Taşçı'dan flaş açıklama! 5 yıl içeride ve dışarıda fitne ile mücadele ettim

Samsun'un Atakum İlçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti ve MHP'lilerin katıldığı kaynaşma gecesinde, "5 yıl içeride ve dışarıda fitneyle mücadele ettim" dedi.

30 Ocak 2019 Çarşamba 13:44 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediye Başkanı olan ve 31 Mart yerel seçimleri için AK Parti tarafından aday gösterilmeyen İshak Taşçı'dan flaş fitne açıklaması geldi.


AK Parti tarafından yerine Cumhur İttifakı adayı olarak Atakum'dan gösterilen Zihni Şahin'in de katıldığı kaynaşma gecesinde konuşan İshak Taşçı, fitneyle mücadele etmeye devam edeceğini söyledi. 

Atakum ilçesinde bulunan Yalı Kafede, AK Parti ve MHP'lilerin katıldığı kaynaşma gecesinde açıklamalarda bulunan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayımız Zihni Şahin de aynı benim gibi davası vatan olan, bayrak olan bir ağabeyimiz. Onun için gönlümüz rahat. Atakum Belediyesi, ilçemize güzel hizmetler vermeye devam edecek. Atakum Belediyesi artık Türkiye’nin sayılı kentleri arasında girmiş ve marka kentler arasındaki konumunu 31 Mart’tan sonra da koruyacaktır.  Ben 5 yıllık Atakum Belediye Başkanlığı dönemimde hem içeride hem de dışarıda fitne ile mücadele ettim. Allah’a şükür buradayız ve bundan sonra da İshak Taşçı olarak yine burada olacağım ve fitneyle mücadele etmeye devam edeceğim. Halka hizmet etmenin tek yolu belediye başkanı olmak değildir. Halka hizmet yolunda farklı konumlar, farklı pozisyonlarda yine hep birlikte, kol kola bu davaya hizmet etmek için sahalarda olacağım" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Meçhul Şarkıcı

31 Ocak 2019 Perşembe 17:04

5 Yıl içinde Cebinizi doldurdunuz 1 şirketin müdürü 5 kez değiştirilirmi adam kendi mekanını açtı atakumda.. çok şükür sizi aday göstermediler buna bizler atakumlu olarak minnedarız yeterki gidin artık atakumdan nefret ettik sizden

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan'dan Kaymakam ve Valilere talimat! Halkla iç içe olun telefonlarınız kapalı olmasın

Erdoğan'dan Kaymakam ve Valilere talimat! Halkla iç içe olun telefonlarınız kapalı olmasın