24 Temmuz 2021 Cumartesi

İSHAK TAŞÇI'DAN KAYIP OLDUĞU İDDİA EDİLEN 7.2 MİLYON TL PARA İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

İshak Taşçı'dan kayıp olduğu iddia edilen 7.2 milyon TL para ile ilgili açıklama

Samsun'da Atakum eski Belediye Başkanı İshak Taşçı, kayıp olduğu gündeme getirilen 7.2 milyon liralık para ile ilgili yaptığı açıklamada, "Böyle bir şeyin olması mümkün değil" dedi

15 Haziran 2019 Cumartesi 12:17 GÜNCEL

Samsun'da Atakum eski Belediye Başkanı İshak Taşçı, CHP'li Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin 7.2 milyon TL paranın kayıp olduğu yönündeki açıklamalarına yanıt verdi.


Samsun'da Atakum Belediyesi eski Başkanı İshak Taşçı, Atakum Belediye Başkanı CHP'li Cemil Deveci'nin, Atakum İmar  İnşaat Şirketi ile ilgili kayıp 7,2 milyon lira iddiasının doğru olmadığını belirterek, "Başkan sanırım hesapları yanlış inceletti. Böyle kayıp bir para söz konusu olamaz. Ben de araştırttım" dedi. 

Samsun'da 31 Mart seçimlerinde Atakum Belediye Başkanı seçilen CHP'li Cemil Deveci'nin teslim aldıkları belediyede bilançoda görünen 7.2 milyon TL paranın kasada olmadığı açıklamasına eski Başkan AK Partili İshak Taşçı, yanıt verdi. Atakum Belediyesi'ne bağlı İmar İnşaat Şirketi'nin hesaplarında böyle bir kayıp para olmasının mümkün olmadığını ifade eden İshak Taşçı, konuyla ilgili Hedef Halk Gazetesine yaptığı açıklamada şunları söyledi:

YANLIŞ BİLGİ VERİYORLAR
"Bu iddia ortaya atılınca, ben de ilgili arkadaşlarımızı aradım. Bilançoda görünen 7.2 milyon TL paranın kasada olmaması gibi bir durum söz konusu değil. Kamuoyu yanlış bilgilendiriliyor.  Bizim tahminimiz muhasebe işleminde bir hata yaptılar. Çünkü biz belediyeyi teslim etmeden önce tüm hesaplarımızı gözden geçirmiştik. Bu miktarda bir  paranın olması mümkün değil. Önümüzdeki günlerde gerekirse açıklama yaparım".

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

ahmet 5561

15 Haziran 2019 Cumartesi 23:24

önce sen ve ekibinin ****ürdüğü milyonların açıklamasını yapsan

Meçhul Şarkıcı

15 Haziran 2019 Cumartesi 13:12

Doğru onlar yanlış sen doğrusun hırsız olduğunuzu halka açık açık söyleyemiyorsunuz şirket müdürü osman temiz kaçırdığı paraları biliyoruz kendinizi haklamaya çalışmayın hırsız olduğunuzu biliyoruz

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir zabıtası YKS sınavına öğrencileri, motor ve araçlara bindirerek yetiştirdi

Samsun Büyükşehir zabıtası YKS sınavına öğrencileri, motor ve araçlara bindirerek yetiştirdi