27 Ocak 2021 Çarşamba

İYİ PARTİLİ İLKADIM BELEDİYESİNİN AVUKATLIK İŞLERİ AK PARTİLİ BAŞKAN YARDIMCISININ EŞİNE VERİLDİ

İYİ Partili İlkadım Belediyesinin avukatlık işleri AK Partili Başkan yardımcısının eşine verildi

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediyesinin avukatlık işleri AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısının avukat olan eşine verildi.

21 Kasım 2019 Perşembe 14:16 GÜNCEL

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediyesinin avukatlık işlerini AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısının avukat olan eşinin aldığı öğrenildi.


31 Mart yerel seçimlerinden önce AK Parti'de bulunan İlkadım Belediyesinin avukatlık işlerini AK Parti İlkadım eski İlçe Başkanı Hakan ay yapıyordu. Avukat Hakan Ay, seçim sonrası İYİ Parti'ye geçen İlkadım Belediyesinin avukatlık işlerini sürdürmeye devam ederken, konunun gündeme gelmesi üzerine İlkadım Belediyesinin avukatlık işlerini bırakmıştı. AK Parti camiası, eski İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay'ın 31 Mart seçimlerinin ardından İYİ Parti'ye geçen İlkadım Belediyesinin avukatlık işlerini yürütmeye devam etmesini eleştirmişti.

Hakan Ay'ın İlkadım Belediyesinin avukatlık işlerini bırakması sonrası İYİ Parti'de bulunan İlkadım Belediyesinin avukatlık işlerinin ise bu kez AK Parti Samsun İl Yönetiminde Başkan Yardımcısı olan bir ismin, avukat olan eşine verildiği öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Necattin Demirtaş'ı Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği ziyaret etti

Necattin Demirtaş'ı Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği ziyaret etti