16 Ocak 2021 Cumartesi

KAHVEHANELER, KAFELER, SİNEMALAR, DÜĞÜN SALONLARINA KAPATMA KARARI

Kahvehaneler, kafeler, sinemalar, düğün salonlarına kapatma kararı

KoronaVirüs tedirleri kapsamında eğlence mekanlarının ardından kahvehanelere, Kafelere, Düğün Salonlarına, Sinemalara, Lokantalara ve Tiyatrolara de kapatma kararı çıktı.

16 Mart 2020 Pazartesi 18:21 GÜNCEL

KoronaVirüs tedbirleri genişletildi.. Türkiye genelinde 81 ilin Valiliğine gönderilen ek genelge ile kahvehaneler, kafeler, düğün salonları, sinemalar, lokantalar ve tiyatrolar bu gece yarısından itibaren kapatılacak.


İçişleri Bakanlığı, Valiliklere gönderdiği yeni bir genelge ile Korona Virüs tedbirlerini genişletti. Buna göre 81 il Valiliklerine gönderilen genelgeye göre, Korona Virüs tehlikesi nedeniyle bu gece yarısından itibaren tiyatro, sinema, lokanta, kahvehane, internet kafe, kapalı çocuk oyun alanlarının faaliyetleri durdurulacak.

KORONA TEDBİRLERİ KAPSAMINDA KAPATILACAK MEKANLAR
Tiyatro, sinema, gösteri merkezi, konser salonu, nişan/düğün salonu, çalgılı/müzikli lokanta/kafe, gazino, birahane, taverna, kahvehane, kıraathane, kafeterya, kır bahçesi, nargile salonu, nargile kafe, internet salonu, internet kafe, her türlü oyun salonları, her türlü kapalı çocuk oyun alanları (AVM ve lokanta içindekiler dahil), çay bahçesi, dernek lokalleri, lunapark, yüzme havuzu, hamam, sauna, kaplıca, masaj salonu, SPA ve spor merkezleri.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu Ulaştırma Bakanının Samsun müjdelerini açıkladı

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu Ulaştırma Bakanının Samsun müjdelerini açıkladı