26 Mayıs 2020 Salı

KESKİN NİŞANCI CHP'LİLERİN BALIKESİR OLAYINI YAZDI! 31 MART'TA MİLLET SİZİNLE TAŞ..AK GEÇECEK

Keskin Nişancı CHP'lilerin Balıkesir olayını yazdı! 31 Mart'ta millet sizinle taş..ak geçecek

Yazarımız Keskin Nişancı, Balıkesir'de CH'P'lilerin mikrofonu açık unutup, "Kürdistan'a oy vereceğiz. Hoca bizimle taş.. ak" geçiyor sözlerini analiz etti, "31 Mart'ta milliyetçi, inançlı millet işte bu kafalarla bir kez daha taş..ak" geçecek" dedi..

09 Mart 2019 Cumartesi 17:03 GÜNCEL

Yazarımız Keskin Nişancı, 31 Mart'ta inançlı ve milliyetçi kesimin değerlerine, kutsallarına dil uzatanlarla, Kürdistan'a oy vereceğini söyleyenlerle taş.ak geçeceğini yazdı, CHP'nin HDP konusunda İYi Parti'yi kandırdığını gündeme getirdi.


İşte Keskin Nişancı'nın gündeme dair o yazısı..

"Hoca bizimle taş..k geçiyor.. Kürdistan'a oy vereceğiz.." Bu sözler Balıkesir'in CHP adayı ve CHP Milletvekili arasında geçen diyaloglar.. Görüntüleri de yayınlandı, herkes şokta!

Bu seçimde kim kiminle kol koladan ziyade, kim kimi nasıl kandırdı, nasıl aldattı sorusuna cevap bulmak gerekiyor.

Evet ey okur! Balıkesir'de CHP'lilerin mikrofonu açık unutup, kendi aralarında yaptıkları konuşmalar, ayan beyan ortada.. "Hoca bizimle taş.. ak geçiyor.. Kürdistan'a oy vereceğiz"

CHP'liler (istisnalar hariç) hiç bir dönem ülkücülerle ve din ile barışık olmadı.. Ülkücüleri hiç bir zaman benimsemedi, kabullenmedi.. Faşist olarak niteledikleri ülkücülerle, seçimden seçime, menfaatten menfaate her ne kadar birlikte hareket etmişlerse de, bu birlikteliklerinde ömrü uzun sürmedi.. Ekmek için Ekmeleddin ittifakında olduğu gibi..

CHP'liler (istisnalar hariç) hiç bir zaman din ile de barışık olmadı, inançlı insanları aşağılamaktan, ötekileştirmekten hiç vazgeçmedi..  Sıkışınca Allah dediler, menfaat için başörtülü kadınları partilerine üye yaptılar.. Bunun da ömrü uzun sürmedi, üye yaptıkları o başörtülü kadınları üyelikten düşürdüler..

Hiç bir insanın yaşam tarzı elbette ki sorgulanamaz! Ama CHP'liler her dönem bunu sorguladı.. Toplumun büyük bir çoğunluğunun milliyetçi ve inançlı insanlardan oluştuğu bu ülkede, değer ve kutsallarla daima çatışma içinde oldular..

Lafa geldi mi 'Bizde inançlıyız' dediler ama deistlikten de hiç vazgeçmediler..

İşte sevgili okur; Bu seçimde kim kimi kandırdı, nasıl aldattı sorusunun cevabı da, az önce yukarıda anlattığımız mesajların içerisinde gizli..

İster AK Partili, ister MHP'li isterse İYi Parti'li hangi partiden olursa olsun, Balıkesir'de CHP'lilerin ortaya çıkan ve görüntülere yansıyan o diyaloglarına, inançlı ve milliyetçi hiç kimse tepkisiz kalamaz, ne var canım bunda diyemez..

İşte tam da bu noktada yine ve yeniden CHP'lilern ortaya çıkan gerçek yüzüne tanıklık ve şahitlik ediyoruz. Kim kimi kandırdı.. Görünen o ki; PKK'nın taşeronu HDP ile uzunca bir süredir dirsek temasında olan CHP, bu seçimlerde maalesef ki maalesef İYi Parti'yi de kandırdı. Hatırlayınız, CHP ile Ekmeleddin ittifakından sonra MHP ipleri neden attı.. CHP'nin HDP yanlısı açıklamaları, terörist cenazelerine katılan CHP'liler ve ardından gelen seçimlerde CHP'nin HDP ile işbirliğine soyunmuş olması, MHP'nin işte o ittifaktan çekilmesine ve CHP'nin ikircikli tavrına tepki göstermesine neden oldu.

Şimdi, gelelim İYi Parti kanadına.. Millet İttifakında elbette ki HDP yok.. Ama CHP sayesinde HDP dışarıdan ve açıktan Millet İttifakına destek veriyor, vereceğini de söylüyor. Tabi bu durum ittifak ortağı İYİ Parti kanadının da tepkisine neden oluyor. Kısacası sevgili okur, CHP, menfaatleri doğrultusunda İYi Partilileri de kandırdı ve aldattı.. Deyim yerindeyse, maşa varken, ateşe elini sokmadı..

Bakınız, HDP ile ilgili tüm meselelerde, tepkilere İYİ Parti hedef oluyor.. Bunun nedeni, CHP'nin neredeyse tüm belediye başkan adaylıklarını İYİ Parti'nin adaylarına bırakmış olmasıdır..  CHP adayların çoğunluğunu İYİ Parti'ye verirken, bir yandan da aday çıkarttığı yerlerde HDP ile tuttuğu işi perdelemeye çalışıyor. Yani burada İYİ Parti, CHP'nin arka planda HDP ile yürüttüğü ittifakı perdeleme görevi görüyor.. 

Ülkücü ve milliyetçi tabandan  gelen İYİ Partililer'de sanırız Balıkesir'de yaşanan olaydan sonra CHP'nin kendilerini nasıl bir ateşin içine attığını görecek ve  uyanacaktır. 

CHP'li Balıkesir adayı ne diyor sela okunurken; " Hoca bizimle taş..ak geçiyor" 

Hocayı bilemeyiz ama inançlı ve milliyetçi değerlere, kutsallara bağlı yaşayan bu millet, 31 Mart'ta işte bu kafalarla bundan önce olduğu gibi taş..ağı yine iyi geçecek..

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

SAYSİAD Başkanı Dağdelen açıkladı: Cumhurbaşkanı Erdoğan Büyük Samsun Buluşmasına katılacak

SAYSİAD Başkanı Dağdelen açıkladı: Cumhurbaşkanı Erdoğan Büyük Samsun Buluşmasına katılacak