24 Ocak 2022 Pazartesi

KORONA VİRÜSÜNDEN ÖLDÜĞÜ İDDİA EDİLEN ÇAYCI HÜSEYİN SAMSUN'DA ORTAYA ÇIKTI

Korona Virüsünden öldüğü iddia edilen Çaycı Hüseyin Samsun'da ortaya çıktı

Korona virüsünden öldüğü iddia edilen oyuncu Alpaslan Özmol (Çaycı Hüseyin) Samsun'da ortaya çıktı. Oyuncu Alpaslan Özmol (Çaycı Hüseyin) öldüğü yönünde ki iddialara tepki gösterdi.

04 Mart 2020 Çarşamba 12:50 GÜNCEL

Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Çaycı Hüseyin karakteri ile tanınan ve sevilen oyuncu Alpaslan Özmol'un Korona Virüsünden hayatını kaybettiği iddiaları boş çıktı. Oyuncu Alpaslan Özmol, Samsun'da görüldü.


Sosyal medyada korona virüsünden öldüğü iddiaları ortaya atılan atılan oyuncu Alpaslan Özmol, Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar ile bir araya geldi.

Samsun'a bir etkinliğe katılmak üzere gelen oyuncu Alpaslan Özmol (Çaycı Hüseyin) konakladığı Tekkeköy ilçesinde ki otelde, belediye başkanı Hasan Togar ile görüştü.
Sosyal medyada Korona Virüsünden hayatını kaybettiği iddiaları ortaya atılan oyuncu Alpaslan Özmol'un Samsun'da bulunması ve herhangi bir sağlık sorununun da bulunmaması, ortaya atılan iddiayı boşa düşürdü.

Öte yandan oyuncu Özmol, Korona Virüsünden hayatını kaybettiği yönündeki iddialarada isyan ederek, "Bir gün gerçekten öleceğim kimse inanmayacak. Sürekli beni öldürüyorlar. Artık panik atak oldum. Gençler mizah yapıyor ben de gülüyorum ama bu tadında olmalı. Mizah ölümle olmaz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

oss

04 Mart 2020 Çarşamba 23:02

Sevgili hemşerihlerim hepiniz içinde mutlaka bi uyuz vardır...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Ecrin-Kerim Digitürk Beın Medıa Group Bayinin açılışı yapıldı

Samsun'da Ecrin-Kerim Digitürk Beın Medıa Group Bayinin açılışı yapıldı