25 Ekim 2021 Pazartesi

MHP SAMSUN İL BAŞKANI KARAPIÇAK 11 ŞEHİT İÇİN TAZİYE MESAJI YAYIMLADI

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak 11 şehit için taziye mesajı yayımladı

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Bitlis'te helikopter kazasında şehit olan 11 asker için taziye mesajı yayımladı, "Acımız büyük vatan sağolsun" dedi.

05 Mart 2021 Cuma 15:47 GÜNCEL

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Bitlis'te düşen helikopterde şehit olan 11 askerimiz için tüm Türkiye'ye bağsağlı temennisinde bulundu.


Dün Bitlis'in Tatvan ilçesinde düşen helikopterde şehit olan Korgeneral Osman Erbaş, Astsubay Üstçavuş Nazmi Yılmaz, Albay Şentürk Aydınyer, Yüzbaşı Salih Sarıoğlu, Astsubay Kıdemli Başçavuş Mehmet Demir, Astsubay Kıdemli Üstçavuş Ömer Umulu, Pilot Yüzbaşı Tayfun Kureş, Pilot Yüzbaşı Gökhan Uysal, Astsubay Kıdemli Çavuş Şükrü Karadirek, Uzman Çavuş Tolga Demirci, Uzman Çavuş Hakan Gül için taziye mesajı yayımlayan MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak, "Acımız çok büyük. Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ve milletimizin başı sağolsun. Şehitlerimizin ailelerinin acılarını paylaşıyoruz. Elim kazada şehit olan askerlerimizin mekanları Cennet olsun. Başın sağolsun Türkiye" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da şehitlere küfür eden TikTok'cu Yonca'yı polis gözaltına aldı

Samsun'da şehitlere küfür eden TikTok'cu Yonca'yı polis gözaltına aldı