24 Kasım 2020 Salı

MHP SAMSUN İL BAŞKANI KARAPIÇAK ELEŞTİRDİĞİ NECATTİN DEMİRTAŞ İLE CENAZEDE YAN YANA GELDİ

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak eleştirdiği Necattin Demirtaş ile cenazede yan yana geldi

Samsun'da yapılan 31 Mart yerel seçimlerinde MHP'den istifa ederek İYi Parti adayı olan Necattin Demirtaş'ı seçim sürecinde acımasızca eleştiren MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak'ın seçim sonrası başkan seçilen Demirtaş ile bir cenazede yan yana saf tutması günün konusu oldu.

02 Mayıs 2019 Perşembe 15:11 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım Belediye Başkanı seçilen Necattin Demirtaş'ı seçim sürecinde en ağır sözler ile eleştiren MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Büyük Camide kılınan bir cenaze namazında Necattin Demirtaş ile omuz omuza saf tuttu.


31 Mart yerel seçim sürecinde MHP'den istifa eden Necattin Demirtaş, İYİ Parti'den aday olmuştu. MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak ise MHP'den istifa eden Necattin Demirtaş'ı seçim süreci boyunca en acımasız sözler ile eleştirmiş, suçlamıştı. Cumhur İttifakının Samsun'un İlkadım ilçesinde yaptığı mitinglerde gerçekleştirdiği konuşmalarda, İYi Parti'den aday olan Necattin Demirtaş'ı çok sert sözlerle eleştiren ve hedef gösteren Abdullah Karapıçak'a Demirtaş taraftarları ve ülkücülerden de tepkiler gelmişti.

Seçim sonrası İlkadım Belediye Başkanı olan Necattin Demirtaş, bugün Büyük Camide katıldığı bir cenaze namazında kendisine acımasızca eleştiriler getiren ve ithamlarda bulunan MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak ile yan yana geldi. İkili cenaze namazında omuz omuza saf tuttu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Ticaret ve Sanayi Odasına Recep Tayyip Erdoğan birincilik ödülünü verdi

Samsun Ticaret ve Sanayi Odasına Recep Tayyip Erdoğan birincilik ödülünü verdi