25 Eylül 2021 Cumartesi

MURAT KESKİN'E 200 DELEGE OY VERDİĞİNİ SÖYLEDİ AMA 49 OYLA SEÇİMİ KAYBETTİ

Murat Keskin'e 200 delege oy verdiğini söyledi ama 49 oyla seçimi kaybetti

Samsun'da İYİ Parti'nin İl Başkan adayı olan ve yapılan kongrede 49 oy alarak adaylar arasında sonuncu gelen Murat Keskin, kendisine oy verdiğini söyleyip seçilemediğine üzülen 200 delegeye ilginç bir gönderme yaptı.

18 Ağustos 2020 Salı 22:37 GÜNCEL

Samsun'da İYİ Parti İl Başkanlığı için yapılan kongrede 49 oy alarak seçimi kaybeden Murat Keskin'in 200 delegenin kendisine oy verdiğini söylediğini açıklaması, akıllara Şener Şen'in Züğürt Ağa filminde ki "Benim oy nereye gitti' sahnesini getirdi.


Samsun'da İYİ Parti'nin İl Başkan adayı olan genç siyasetçi Murat Keskin, kongrede 49 oy alarak seçimi 5 aday arasında sonuncu tamamladı. Kongre sonrası ise Murat Keskin ilginç bir paylaşım yaptı.

Samsun'un siyasetinin genç isimlerinden Murat Keskin, aday olduğu İYİ Parti İl Başkanlığı kongresinde 49 oy aldıktan sonra, kendisini arayan 200 delegenin seçilememesine üzüldüklerini söylediğini açıkladı.

Sosyal medya sayfasından kongrenin ardından bir paylaşım yapan Murat Keskin, "Kongreyle ilgili tahlilimi soruyorlar. Oy verdiğini belirterek seçilemediğim için arayarak veya mesajla üzüntülerini beyan eden yaklaşık 200 delegemize saygılarımı sunuyorum. Her şeyin hayırlısı. Bu arada 49 oy almıştım" dedi.

İYİ Parti Samsun İl kongresinde 200 delegenin kendisine oy verdiğini ve seçilemediği için üzüntülerini dile getiren delegelerin olduğunu yazan Murat Keskin'in kongrede nasıl 49 oy aldığı da merak konusu olurken, bu durum Şener Şen'in baş rolünü üstlendiği Züğürt Ağa filminde ki 'Benim oyum nereye gitti' sahnesini akıllara getirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ange-Freddy Plumain resmen Yılport Samsunspor'da

Ange-Freddy Plumain resmen Yılport Samsunspor'da