04 Aralık 2021 Cumartesi

MÜSİAD SAMSUN BAŞKANI HALUK TAN, BAKAN SOYLU'YA ADANA VE GİRESUN MAÇINI SORDU

MÜSİAD Samsun Başkanı Haluk Tan, Bakan Soylu'ya Adana ve Giresun maçını sordu

MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya Adana Demirspor ve Giresunspor maçlarında tribünleri dolduran taraftarlar için "Bu görüntülere bir yaptırımınız oldu mu" diye sordu.

01 Mayıs 2021 Cumartesi 21:23 GÜNCEL

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım hakkında suç duyurusunda bulunurken, MÜSİAD Başkanı Haluk Tan ise bu suç duyurusunun hemen ardından Süleyman Soylu'ya Adana ve Giresun maçlarından çekilmiş fotoğraflarla eleştiride bulundu.


MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, sokağa çıkma yasağının olmasına rağmen Adana Demir ve Giresunspor maçlarında tribünlerde binlerce taraftarın bulunduğunu gösteren fotoğrafları sosyal medya sayfasından paylaşarak, "Sayın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kendi idarenizde ki yöneticileriniz hakkında bir yaptırımınız oldu mu? Bu görüntüler bugün Adanademirspor Giresunspor maçlarının görüntüleri!. Haftalardır böyle.
Adaletsiz davranış, serzeniş getirdiğinde kimse kusura bakmasın Samsunspor da bu ülkenin takımıdır. Başkaları gibi bir üst ligde olmaktansa Onurumuzla olduğumuz ligde olalım." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Çiftlik caddesi asfaltlanacak! İhale mi edilecek belediye mi yapacak?

Samsun'da Çiftlik caddesi asfaltlanacak! İhale mi edilecek belediye mi yapacak?