17 Haziran 2021 Perşembe

MUSTAFA DEMİR: 15 TEMMUZ FETÖ'CÜLERİN ÜLKEYE NASIL İHANET ETTİKLERİNİ GÖSTERDİKLERİ GECEDİR

Mustafa Demir: 15 Temmuz FETÖ'cülerin ülkeye nasıl ihanet ettiklerini gösterdikleri gecedir

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 15 Temmuz Darbe girişiminin 3'üncü yıl dönümü nedeniyle yayımladığı mesajda, "15 Temmuz 2016 gecesi, vatan haini FETÖ'cülerin çıkarları pahasına ülkesine nasıl ihanet ettiklerini gösterdikleri gecedir." dedi.

14 Temmuz 2019 Pazar 16:53 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 3'üncü yıl dönümü ile ilgili bir mesaj yayımladı.


15 Temmuz hain darbe girişimin 3’uncu yıl dönümünde 15 Temmuz’u asla unutmayacaklarının altını çizen Mustafa Demir, “15 Temmuz, Türklerin tüm dünyaya bir kez daha ne kadar asil, cesur ve kahraman bir millet olduklarını gösterdikleri tarihtir’ dedi.

Yayınladığı mesajda 15 Temmuz’un önemine vurgu yapan Demir, “15 Temmuz 2016 gecesi, vatan haini FETÖ'cülerin çıkarları pahasına ülkesine nasıl ihanet ettiklerini gösterdikleri gecedir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ve ülkemizi hedef alan hain kalkışma amacına ulaşmadan bertaraf edilmiştir. Çıkarlarını, hırslarını ülkesinin önünde tutan bu zavallılar, devletimizin ve milletimizin geleceği için tereddüt etmeden tankların, silahların üzerine kendisini siber edecek Türk milletini unutmuşlardı. Bu hainler vatan tehlikeye düştüğünde kanlarıyla kahramanlık destanı yazacak asil Türk milletini unutmuşlardı”

“15 Temmuz, Türklerin tüm dünyaya bir kez daha ne kadar asil, cesur ve kahraman bir millet olduklarını gösterdikleri tarihtir. 15 Temmuz, bir büyük demokrasi zaferinin, fedakarlığın zaferidir. Bu zaferin arkasında tanklara, uçaklara meydan okuyan gazilerimiz ve şehitlerimiz vardır. Bu zaferin arkasında tüm milletimiz vardır. 15 Temmuz bir kez daha, bu milletin bir ferdi olarak daima gurur duyabileceğimizin ispatıdır. 15 Temmuz'da bu millet, Türkiye'nin, önünde hiçbir engel tanımadan yoluna devam edeceğinin de ispatıdır. Vatanımızın geleceği, bekası, huzuru için gözünü kırpmadan şehadete yürüyen tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, kahraman gazilerimize bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. Bu vatan size çok şey borçlu”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Çiğdem Karaaslan: 15 Temmuz şehitlerimizin önünde saygıyla eğiliyoruz

Çiğdem Karaaslan: 15 Temmuz şehitlerimizin önünde saygıyla eğiliyoruz