02 Aralık 2021 Perşembe

MUSTAFA DEMİR AÇIKLADI! AKILLI ŞEHİR UYGULAMASI SAMSUN TRAFİĞİNİ RAHATLATACAK

Mustafa Demir açıkladı! Akıllı Şehir uygulaması Samsun trafiğini rahatlatacak

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, akıllı şehir uygulaması tamamlandığında Samsun'da bulvar ve kavşaklarda trafikte ciddi rahatlama olacağını söyledi.

22 Ekim 2021 Cuma 18:24 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, akıllı şehir uygulaması ile ilgili yaptığı açıklamada, "Barış Bulvarında çalışmalar başladı. İsmet İnönü Bulvarı bitmek üzere. Hafta sonu Belediye Evleri Kavşağına geçiyoruz. Peşinden Atatürk, Cağaloğlu, Recep Tayyip Erdoğan ve 100. Yıl Bulvarına geçeceğiz" dedi.


Mustafa Demir, Samsun'da hayata geçirilmeye başlanan akıllı şehir uygulamasının Türkiye'nin en vizyoner projesi olduğunu açıkladı.

Akıllı şehir uygulaması ile ilgili açıklama yapan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir, şunları dile getirdi.
"Akıllı şehir uygulamaları master planımızın önemli ve Türkiye’nin en vizyoner projesidir. Kavşakları ve trafiği yönlendirecek dijital sistemle ilgili çalışmalar devam ediyor. Barış Bulvarı'nda çalışmalar başladı. İsmet İnönü Bulvarı bitmek üzere. Hafta sonu Belediye Evleri Kavşağı'na geçiyoruz. Oradaki kavşağı, göbeği büyüterek tamamen değiştiriyoruz. 15 gün içinde bitirip trafiğe açacağız. Trafiğin ne kadar rahatladığını göreceğiz. Peşinden Atatürk Bulvarı, Cağaloğlu Bulvarı, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı ve 100. Bulvarı'na geçeceğiz. Projenin tamamlanmasıyla bulvarların trafiğinde ve kavşakların çevresinde ciddi rahatlama olacak"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Samsunlu adem

30 Kasım 2021 Salı 20:47

Ne akıllı trafiği biten yerler tam bir rezalet dahada kötü oldu tek çare türkiş tramvay hattın altından balaça doğru yol yapmak bu işten anlamıyorlar yapboz sürekli masraf getirin bir hollandalı mühendis bakın neler yapıyor yada bizim mühendisler gitsinler oralara nasıl yapmışlar öğrensinler

Sami

29 Kasım 2021 Pazartesi 13:58

Çonalı kavşağında 2dk.q5 saniye kırmızı yanıyor.Araçlar biriktirme birikiyor.Yeşil yanıyor.30sn.sürmüyor yanması.5-10 araç ya geçti,y a kalıyor.Peşine bir 2dk.15 saniye daha.Tam yeşil yanacak hoooppp Tramvay bu sefer.Bir 2d.15 saniye daha.Denrmesi bedava.Buyurun gelin kontrol edin.Biz yer açılmasını beklerken kavşaklar büyütüldü.İnşallah başkanın dediği gibi olur ne diyelim

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da çok sayıda işadamı FETÖ'den mercek altına alındı

Samsun'da çok sayıda işadamı FETÖ'den mercek altına alındı