16 Ocak 2022 Pazar

MUSTAFA DEMİR "BEN DAHİL HERKESİN PERFORMANSINI ÖLÇECEK" DEDİĞİ PROJEYİ AÇIKLADI

Mustafa Demir

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, kendide dahil olmak üzere belediyede tüm çalışanların performansını ölçecek yeni bir projeyi hayata geçireceklerini açıkladı.

15 Ağustos 2020 Cumartesi 18:37 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, insanların belediye ile iletişim kurmalarını sağlayacak dijital bir projeyi hayata geçireceklerini açıkladı, "Bu sistem ben dahil herkesin performansını ölçecek" dedi.


Mustafa Demir, çok önem verdikleri 153 Çözüm Merkezi projesinin tamamlandığına dikkati çekerek bu proje ile ilgili STK temsilcileri, muhtarlar ve esnaflarla gerçekleştirdiği toplantıda  bilgiler verdi.Samsun'da hayata geçirecekleri 153 Çözüm Merkezi Projesi’nin bittiğini dile getiren Başkan Mustafa Demir,  “Şu anda ihale için yaklaşık maliyeti ‘gözden geçirin’ dedik. Çok kaliteli bir yapı. Onu bu sene ihale edeceğiz. 153 Çözüm Merkezi nedir? 1 milyon 350 bin insanımız dahil bütün Türkiye, yurtdışındaki insanlarımız, belediye ile irtibat kurabilir. Varsa eleştirisi, önerisi, talebi oradan iletilecek. Elektronik yazılımlarla birlikte tüm belediye yetkililerin iletilen konuya vaziyet etmesini ve vatandaşa geri dönüş yapmasını temin edecek bir sistem. O sistem ayrıca belediyedeki ben dahil herkesin performansını ölçecek bir sistem. İhmalimiz varsa orada görülecek. Böyle bir sistemi hayata geçiriyoruz. Bilgi teknolojilerini, dijital teknolojilerini Türkiye’de en az noktada kullanan belediye değil en üst seviyede kullanan belediye olacağız” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Bafra'da fıkra gibi olay! Yıllardır içme suları yok ama su abonelikleri var

Samsun Bafra'da fıkra gibi olay! Yıllardır içme suları yok ama su abonelikleri var