19 Ekim 2021 Salı

MUSTAFA DEMİR HALK OTOBÜSÜNE BİNDİ, MARKETE GİRDİ, SEBZE HALİ ESNAFLARINI ZİYARET ETTİ

Mustafa Demir halk otobüsüne bindi, markete girdi, sebze hali esnaflarını ziyaret etti

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, yol yapım çalışmalarını inceledi, halk otobüsüne binerek vatandaşlarla görüştü, sebze ve meyve haline gitti, markete girdi, Serebral Palsi hastası bir genci ziyaret etti.

12 Temmuz 2020 Pazar 15:01 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir halk otobüsüne bindi, esnafı ziyaret etti, halkın sorunlarını dinledi "Gece gündüz sahadayız" dedi.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek ekiplerden bilgiler aldı. Halk otobüsüne binerek sosyal mesafe ve maske kullanımına dikkat çekti. Esnaf ziyaretlerini de devam ederek ‘Hayırlı işler’ diledi. ‘Serebral Palsi’ hastası bir genci de evinde ziyaret edip, acil şifalar diledi. 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, bugün bazı ziyaret ve incelemelerde bulundu. İlkadım ilçesi Karasamsun Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nde tamamlanan 650 metrelik sıcak asfalt çalışmasını yerinde gördü. Kaldırım çalışmalarının sürdüğü bölgedeki esnaf ve vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Vatandaşların yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirmesi üzerine Başkan Demir “Ekiplerimiz gece gündüz işbaşında. Tüm mahallelerimizin yol ve altyapı sorunlarını öncelik sırasına göre çözüme kavuşturuyoruz” ifadelerini kullandı.BAŞKAN HALK OTOBÜSÜNDE
Daha sonra halk otobüsüne binen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, toplu taşıma araçlarında sosyal mesafe ve maske kullanımına dikkat çekti. Ardından ‘Serebral Palsi’ hastalığı olan Mustafa Cemal Akhan’ı evinde ziyaret etti. Gence moral ziyaretinde bulunan Başkan Demir, annesi Emine Akhan ile de görüşerek belediye olarak her zaman yanlarında olduklarını dile getirdi. Ziyaretin ardından altyapı çalışmaları tamamlanan Sebze ve Meyve Hali'ni gezerek yapımına başlanan 30 bin metrekarelik asfalt çalışmasını inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, yapılanlar hakkında bilgi aldı. Ekip arkadaşlarına başarılar dileyerek Sebze ve Meyve Hali’ndeki esnaflara da ‘Hayırlı işler’ dileklerinde bulundu. 

Gün içerisindeki ziyaret ve incelemelerini sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, beraberinde, Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Yavuz Yılmaz, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Mücahit Erbin ve Özel Kalem Müdürü Süleyman Demirtaş ile birlikte Çiftlik Caddesi’nde de esnaf ziyaretinde bulundu.

Her zaman esnafın yanında olduklarını tekrarlayan Başkan Demir, onların fikirlerine önem verdiklerini ifade ederek, “Her fırsatta vatandaşlarımızla, esnafımızla, iş insanlarımızla buluşuyoruz. Her zaman olduğu gibi şehrimizi birlikte yönetmek için istişareye büyük önem veriyoruz. Belediyemizin her birimi gece gündüz çalışmalarını sürdürüyor. Bu günleri sağlıklı bir şekilde atlatabilmemiz önemli. O nedenle Sağlık Bakanlığımızın uyguladığı tedbir ve kuralları yerine getirelim. Hijyen, maske ve sosyal mesafe gibi üç temel kuralı unutmayalım. Kurallara uyduğumuz takdirde sağlıklı güzel günleri yeniden hep birlikte yaşayacağız” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

mehmet

14 Temmuz 2020 Salı 13:23

kaç tl ye anlaşma yapıldı acaba bu haber için.Zorla gezmiş belli.Bizde yedik doğrusu.

Hakan

13 Temmuz 2020 Pazartesi 18:22

Atakumun üst sokaklarinida gezdirin başkana..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir sosyal mesafe uyarısı yaptı vatandaş tramvaylara çare bulunmasını istedi

Mustafa Demir sosyal mesafe uyarısı yaptı vatandaş tramvaylara çare bulunmasını istedi