24 Eylül 2021 Cuma

MUSTAFA DEMİR SÖYLEDİ! CANİK İLÇESİNDE 1 YILDA YAPILAMAYAN ÇALIŞMALARI İKİ AYDA YAPTIK

Mustafa Demir söyledi! Canik ilçesinde 1 yılda yapılamayan çalışmaları iki ayda yaptık

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Canik ilçesinde 1 yılda yapılamayan çalışmaları iki ayda yaptıklarını söyledi.

19 Ekim 2019 Cumartesi 14:32 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesinin AK Partili Başkanı Mustafa Demir, Canik ilçesinde yaptığı açıklamada, "Canik'te 1 yılda yapılamayan çalışmaları iki ayda yaptık" dedi.


Canik Belediyesinin Başkan Mahallemde Buluşmaları etkinliği kapsamında Soğuksu ve Gaziosmanpaşa mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Canik’te 1 yılda yapılamayan çalışmanın 2 ayda yapıldığını söyleyerek dikkati çekti.

AK Partili olan Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Demir, 31 Mart seçimleri önceside AK Parti'li Osman Genç belediye başkanlığı yaptığı Canik ilçesinde '1 yılda yapılamayan çalışmaları iki ayda yaptık' şeklinde açıklama yapması şaşırttı. Canik ilçesinin AK Partili eski Belediye Başkanı Osman Genç, görevde bulunduğu süre içerisinde Canik ilçesinde büyük hizmetler, önemli hizmetler yaptıklarını, Canik ilçesinin artık yatırım alan bir bölge olduğunu her fırsatta söylüyordu. 31 Mart seçimlerinden önceki süreç ile ilgili ise Mustafa Demir'in yaptığı açıklama, AK Partili Canik belediyesinin ve eski başkan Genç'in 1 yıl boyunca ilçede çalışma ve hizmet yapmadığı yönünde bir eleştiri olarak yorumlandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Samsunlu

21 Ekim 2019 Pazartesi 09:40

Sadece canikte mi!!! Belediyede ve belediye şirketlerinde yapılanları bir görseniz. Sanki başka partiden alınmış gibi bir durum var. Çalışanlara yapılanları hiç anlatmıyorum. Adaletten anladıkları yok. Liyakat desen göreve getirdikleri işi bilmiyor. Samsun 2 sene geri gitti. Samulaşta çalışan biri olarak çalışanlar tedirgin ve mutsuz.

VATANDAŞ

19 Ekim 2019 Cumartesi 15:48

YATMADI ÇALDI

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun iş dünyası S.O.S veriyor! Takışoğlu ve Gülhan firmaları konkordato ilan etti

Samsun iş dünyası S.O.S veriyor! Takışoğlu ve Gülhan firmaları konkordato ilan etti