25 Ekim 2020 Pazar

MUSTAFA DEMİR YATIRIM İÇİN SAMSUN'A GELEN KATARLI İŞ ADAMLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Mustafa Demir yatırım için Samsun'a gelen Katarlı iş adamları ile bir araya geldi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, yatırım için Samsun'a gelen Katarlı iş adamları ile bir araya geldi, "Samsun'a yatırım yapmak isteyen tüm yatırımcılarımıza kapılarımızı sonuna kadar açtık" dedi.

12 Nisan 2019 Cuma 15:00 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, yatırım için Samsun'a gelen Katarlı iki şirketin yetkilileri ile bir araya geldi.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ın daveti üzerine Samsun'a gelen Katar ekibini makamında ağırladı. Mustafa Demir, “Tüm yatırımcılara kapılarımız sonuna kadar açık olacak” dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ın daveti üzerine Samsun'a gelen Katar heyeti Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i ziyaret etti. Yatırım ve iş fırsatları üzerine istişarelerde bulunmak üzere Samsun’a gelen ‘Ulaşım ve Lojistik’ alanlarında faaliyet gösteren Katarlı şirketlerin yetkilileri, Mustafa Demir ile makamında buluştu.KATARLI İŞ ADAMLARI: İŞ BİRLİĞİ YAPALIM
Mustafa Demir'i Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı için kutlayan Katar’lı iş adamları, “Samsun her yönüyle çok güzel bir şehir. Yatırım anlamında da birlikte güzel işler yapabileceğimizi düşünüyoruz. Bu anlamda sizlerle her türlü iş birliğine açık olduğumuzu belirtmek isteriz.” dediler.DEMİR: KAPIMIZ SONUNA KADAR AÇIK
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ise, Samsun'un gerek coğrafi gerekse sosyo-kültürel nimetlere sahip olduğunu belirterek şunları söyledi:
“Şehrimize yatırım yapmak isteyen tüm yatırımcılarımıza kapılarımızı sonuna kadar açtık. Samsun’un her alanda kalkınması öncelikli hedeflerimiz arasında. Bu nedenle ziyaretinizi son derece önemli buluyorum. Karşılıklı iş birliği içerisinde olmalıyız. Birlikte oluşturacağımız kalkınma ve yatırım modelleri ülkelerimiz arasındaki iş birliğine de büyük güç katacaktır.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

ESM Samsun Şube Başkanı Müşfik Veysel Erdoğan'dan kıdem tazminatı açıklaması

ESM Samsun Şube Başkanı Müşfik Veysel Erdoğan'dan kıdem tazminatı açıklaması