29 Kasım 2020 Pazar

NE ULUDAĞ NE DE PALANDÖKEN! BU İZDİHAMIN ADRESİ LADİK-AKDAĞ KAYAK MERKEZİ

Ne Uludağ ne de Palandöken! Bu izdihamın adresi Ladik-Akdağ Kayak Merkezi

Ne Uludağ ne de Palandöken! Bu izdihamın adresi Ladik-Akdağ Kayak Merkezi. Samsun'un kış turizminde önemli merkezlerinden biri olan Ladik-Akdağ Kayak Merkezinde yaşanan araç izdihamı görenleri şaşkına uğrattı.

27 Ocak 2020 Pazartesi 18:28 GÜNCEL

Samsun'da bulunan Ladik-Akdağ Kayak Merkezinde çekilen araç kuyruğu izdihamı görenleri şoke etti.


Samsun'da kış turizminin önemli merkezlerinden olan Akdağ Kayak Merkezinde çekilen araç kuyruğu fotoğrafı sosyal medyada da büyük ilgi çekti.

Hafta sonunu Akdağ Kayak Merkezinde geçirmek isteyen vatandaşlar burada adeta araçları ile izdihama neden oldu. Ladik-  Akdağ Kayak Tesislerine çıkan yol, araçlarla tıka basa dolarken, tesislere çıkış ve inişlerde ise araç sürücüleri yol üzerinde yaşanan trafik yoğunluğu nedeni ile zor anlar yaşadı.Ladik ilçesinde bulunan Akdağ Kayak Tesislerine giden yol üzerinde çekilen ve araç izdihamını gösteren bir fotoğraf ise sosyal medyada yayınlanması ile hayli dikkat çekti. 

Öte yandan Akdağ Kayak Tesislerine giden bir çok vatandaş burada hafta sonunu güzel bir şekilde geçirdi. Karne tatili nedeniyle aileler çocukları ile birlikte geldikleri Akdağ Kayak Tesislerinde kızaklarla kayarak karın keyfini çıkarttı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da sığırcıkların gökyüzündeki dansı görenleri büyüledi

Samsun'da sığırcıkların gökyüzündeki dansı görenleri büyüledi