14 Haziran 2021 Pazartesi

NECATTİN DEMİRTAŞ EŞİNİN KARDEŞİNİ BELEDİYEDE BAŞKAN YARDIMCISI YAPTI

Necattin Demirtaş eşinin kardeşini belediyede başkan yardımcısı yaptı

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, eşinin kardeşi Lütfü Coşkun'u belediyede başkan yardımcısı yaptı.

21 Ekim 2020 Çarşamba 19:51 GÜNCEL

Samsun'da geçtiğimiz haftalarda göreve başlattığı yeni danışmanlarla gündeme gelen İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, bu seferde eşinin kardeşi olan Lütfü Coşkun'u belediyede başkan yardımcısı yaptı.


İlkadım Belediyesinde bugün itibari ile belediye başkanı Necattin Demirtaş'ın oluru ile mevcut Zabıta Müdürü Şeref Sarı görevden alınırken, yerine ise İlkadım Belediyesinde resmiyette Özel Kalem Müdürü görünen ancak başkanın yanında korumalık yapan Saffet Günaydın getirildi.

İlkadım Belediyesinde görevden alınan Zabıta Müdürü Şeref Sarı'nın ismi bir süre önce bir yakınını belediyede işe başlattırdığı iddiaları ile gündeme gelmişti. Şeref Sarı'nın işe aldırdığı yakınının işe gitmeden maaş aldığı ileri sürülürken, bu iddianın doğru olmadığı işe giren yakının belediyede mesaisine gittiği açıklanmıştı.

SAMSUN KENT HABER 27 EYLÜL'DE YAZMIŞTI
İlkadım Belediyesinde Zabıta Müdürlüğünde yapılan görev değişikliğini ile birlikte başkan Necattin Demirtaş'ın eşi Lütfiye Demirtaş'ın kardeşi olan Lütfü Coşkun'u da belediyede başkan yardımcısı yaptığı öğrenildi. Samsun Kent Haber ise 27 Eylül 2020 tarihinde Necattin Demirtaş'ın eşinin kardeşini başkan yardımcısı yapacağını gündeme getirmişti. İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın şuan başkan yardımcısı yaptığı eşinin kardeşi Lütfü Coşkun'un oğlunu da daha önceki belediye başkanlığı döneminde belediyede işe alarak 18 yaşında memur yaptığı biliniyor.

Öte yandan İlkadım Belediyesinde Başkan Yardımcısı olan Lütfü Coşkun'un bir süre önce görev yaptığı Samsun Büyükşehir Belediyesinde ki daire başkanlığı görevinden alındığı öğrenildi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Adnan

22 Ekim 2020 Perşembe 09:43

Sayın editör Saffet Günaydın haberi eksik olmuş. Asıl amaç zabıta müdürlüğü kadrosunu vermek. S.G gibi aynı durumda olan ve istisnai Müdürlük kadrosunda bulunan Zabıta MD. atanabilecek başkaca memur varken omları yok sayıp S.G yi müdür olarak kadroya atayacak.Erdoğan Tok un verdiği kadroları iptal ederken haksızlık var diyeceksin sonra da kadroyu kendi adamına vereceksin

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Necattin Demirtaş'ın eşi başkan yardımcısı olan kardeşine başarı diledi

Necattin Demirtaş'ın eşi başkan yardımcısı olan kardeşine başarı diledi