17 Haziran 2021 Perşembe

NECATTİN DEMİRTAŞ MHP'YE GEÇECEĞİ KONUŞULURKEN YAPACAĞI PROJELERİ AÇIKLADI

Necattin Demirtaş MHP'ye geçeceği konuşulurken yapacağı projeleri açıkladı

Samsun'un İYİ Parti'li İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, MHP'ye geçeceğinin konuşulduğu şu günlerde hayata geçirecekleri projeleri açıklaması ile dikkatleri çekti.

22 Haziran 2020 Pazartesi 14:45 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İlkadım ilçesinde Kimsesizler Sığınma Evi, Refakatçi Evi, Güneş Enerji Tarlası, Türk Dünyası Parkı, Hemşehri Dernekleri platformu gibi projeleri hayata geçireceklerini açıkladı.

 

İYİ Partili İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 31 Mart seçimlerinin üzerinden geçen bir yıl gibi bir süre sonrası hayata geçireceği projeleri açıkladı.

 

Seçildiği 31 Mart seçimlerinden bu yana temizlik hizmetleri dışında İlkadım ilçesinde belediye hizmetleri bakımında pek varlık gösteremeyen ve ortaya 1 yıl gibi bir süre içerisinde somut bir hizmet koyamayan İYİ Partili İlkadım Belediyesinden, Korona Virüs salgınında normalleşme sürecinin başlaması sonrası projeler açıklanmaya başlandı. Katıldığı bir televizyon programında yapılan 31 Mart seçimlerinde proje vaadinde bulunmadığını vaat vermediğini söyleyen Necattin Demirtaş, seçim broşüründe yer alan Kimsesizler Sığınma Evi, Refakatçi Evi, Güneş Enerji Tarlası, Türk Dünyası Parkı, Hemşehri Dernekleri platformu projelerini hayata geçirme vaadi ile açıkladı. 

 

Son günlerde ismi yeniden MHP'ye döneceği yönünde ki iddialarla gündeme gelen Demirtaş, seçimlerin üzerinden geçen bir yılın sonunda hiç açıklamadığı dile getirmediği projeleri birden bire açıklamaya başlaması da dikkatleri çekti.

 

İlkadım Belediyesi Basın Servisinden servis edilen haberde şu bilgiler verildi.

"Bugün ilçemizin her mahallesinde yürütmüş olduğumuz çalışmalar ile değişimi ve gelişimi her alanda halkımıza hissettirmeye çalışıyoruz. Gerçek manada insana dokunan toplumun beklentilerini karşılamayı hedeflediğimiz projelerimiz için kolları sıvadık. Rutin belediyecilik hizmetlerimizin yanında adından söz ettireceğimiz, Kimsesizler Sığınma Evi, Refakatçi Evi, Güneş Enerji Tarlası, Türk Dünyası Parkı, Hemşehri Dernekleri platformu gibi sosyal belediyecilik anlayışıyla her aşamada gerçekleştireceğimiz projelerle halkımızın talep ettiği, olması istediği hizmetleri onlarla buluşturacağız. İlkadım halkının seçtiği sadece bir başkan değil tam anlamıyla hizmetkârı olacağız” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Vatan DAŞTAN

23 Haziran 2020 Salı 10:51

Sen yeni projeleri bırak, elindekileri koru.Adamların yapı tatil zaptı düzenleye düzenleye seçmenlerini tırpanlıyor, bundan haberin var mı?

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Tekkeköy Belediyesi engelliler için Engelsiz Park yapıyor

Samsun'un Tekkeköy Belediyesi engelliler için Engelsiz Park yapıyor