25 Eylül 2021 Cumartesi

NECATTİN DEMİRTAŞ SAMBİS'İ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN GERİ İSTEDİ

Necattin Demirtaş SAMBİS'i Samsun Büyükşehir Belediyesinden geri istedi

Samsun'un İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, SAMBİS'i Büyükşehir Belediyesinden geri istedi.

15 Haziran 2021 Salı 20:20 GÜNCEL

Samsun'da 2013 yılında hizmete giren ve daha sonra atıl kalarak kaldırılan SAMBİS projesi kapsamında bulunan bisikletleri İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'den geri istedi.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında konuşan İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş, "SAMBİS bizim projemiz. Bu OKE destekli projeydi, 800 bin lira maliyetli bir proje. Bizden sonra Erdoğan Tok Büyükşehir Belediyesine devretmiş. Eğer Büyükşehir olarak devam edilmeyecekse onu devralmaya hazırız, aktif hale getirmek istiyorum" dedi.

SAMBİS projesi İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın 2013 yılı belediye başkanlığı döneminde hayata geçirilmiş, arızalanan bisikletler sonrası proje uzun bir süre rafa kaldırılmıştı. SAMBİS bünyesinde bulunan bisikletler ise bulunduğu hatlardan kaldırılmıştı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

Mesud

20 Haziran 2021 Pazar 11:35

Belediyeyi öğle hale getirdinki necattin başkan böylesi daha görülmedi ,geçen dönemindede yolsuzluklar vardı , tokun dönemindede ama bu dönem sadeceyolsuzluk değil her türlü ahlaksızlıklarda var ,başkan yardımcısı R . B nin ,müdürlerin ve muavinlerinin, danışmanının tüm olaylarını okuyorum vede anlatılanlara göre yazılanlar çok azı ,belediye güvenlik kameraları olan biteni ****leri kaydediyor seyretmiyonmu, şirketinde dönenleri görmüyonmu bir kendini dürüst müfettiş olarak gösteriyon..

Mesut

19 Haziran 2021 Cumartesi 08:52

Kavaklı Şirke müdürü, kavaklı özel kalem müdürü belediyeyi yiyip bitiriyorlar bunu bilmiyonmu necaattin başkan biliyon akraban hüseyin gazi parkın kafesini ****ürüyor bilmiyon mu...

Sedo

18 Haziran 2021 Cuma 09:34

Adım sedat müteahhitim, yapmış olduğum yorumu yayınlamıyorsanız niye yorum kısmı açtınız, küfür ve hakaret etmedim ilkadım belediyesinde dönen dolapları hırsızlıkları ve yapanları yazdım, siz gazeteci iseniz bunları haber yaparsınız ancaaaak nemalarınız kesilir korkusuyla dürüst ün yanında değil üç kağıtçıların yanındasınız ayıptır ayıptır, yazsanıza özel kalem müdürünü, fen işleri müdürünü,yapı işleri ruhsat servisi çalışanlarını müdür muavinlarini müdürü ve o birimin başkan yardımcısını yazın

Remzi

17 Haziran 2021 Perşembe 08:52

Gazetecilik ,yapıyorsanız korkmayın cesur olun başkan necaatinin inşaatlar sigortalanacak haberi altında yaptığım belediyededeki yolsuzluklar hakkındaki yorumumu niye yayınlamıyorsunuz gazete sahibi meclis üyesimi izin vermiyor nemalar kesilecek mi diye korkuyonuz . Cesaretli ve dürüst olun mesleğiniz bunu gerektiriyor. Hırsızları düzenbazları korumayın.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa  Demir açıkladı! Tekkeköy'den 19 Mayıs'a kadar bisiklet parkuru yapılacak

Mustafa Demir açıkladı! Tekkeköy'den 19 Mayıs'a kadar bisiklet parkuru yapılacak