17 Eylül 2021 Cuma

NECATTİN DEMİRTAŞ SELDEN ETKİLENEN ÇİFTE HAMAM CADDESİ ESNAFLARI İLE GÖRÜŞTÜ

Necattin Demirtaş selden etkilenen Çifte Hamam caddesi esnafları ile görüştü

Samsun'da İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, önceki gün yağan yağmur sonrası sel sularında arabaların sürüklendiği, iş yerlerinin de sularla dolduğu Çifte Hamam caddesine giderek esnaflarla görüştü.

04 Haziran 2021 Cuma 13:22 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, sel sularının etkili olduğu Çifte Hamam caddesine giderek esnaflara geçmiş olsun dileklerini iletti, gerekli önlemin alınacağını söyledi.


İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İlkadım ilçesinde etkili olan yoğun yağış sonrası meydana gelen sel baskınlarından etkilenen esnafları ziyaret etti.

Samsun'un İlkadım ilçesi Çifte Hamam caddesinde etkili olan sel sularının çekilmesi ile birlikte İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, bölgeye giderek esnaf ve vatandaşların aynı mağduriyeti bir daha yaşamaması için inceleme çalışmalar yaptı. Selden en çok etkilenen Çifte Hamam caddesi'nde incelemelerde bulunan ve vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Demirtaş, Belediye ekipleri olarak görevde olduklarını, selin oluşturduğu olumsuz koşulları bir an önce iyileştireceklerini ve gerekli önlem ve çalışmaları verdiğinin bilgisini paylaştı.Geçmiş olsun dileklerini iletti
İlkadım Belediyesi olarak sel baskınından etkilenen esnaf ve vatandaşlarımızın mağduriyetlerini giderebilmek için tüm gayretimizle çalıştıklarının altını çizen Başkan Demirtaş,” Çalışmalarımızı hassasiyetle sürdürüp kısa sürede selin etkilediği alanlarda normal yaşamın bir an önce devam etmesi için yoğun bir çaba harcıyoruz. Tüm esnafımıza ve vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyorum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Mesut

05 Haziran 2021 Cumartesi 09:38

Her sel baskınından sonra esnafı gezmek yanındakilerle boy göstermek ne oluyor hiçmi utanma yok şehircilik belediye hizmeti bumudur,Parklara sokaklara isim vermek, atıklar için çöp kovası koymakla belediyecilik olmuyor, hala bir kadro kuramadın danışman olara aldıkların zır cahil, belediyede her gün bir olay yolsuzluk. Fen işleri kadrosunda saha yetkilisi A ile müdür muavini Y.E.G zi niye aldında müdürün Y.K duruyor onun olanlardan haberimi yoktu yoksa akraban diye kolluyon başkan bizi kandırma

Vatandaş

04 Haziran 2021 Cuma 15:01

Sımtafa Demir de geçmiş olsun diyecek mi :) :) :) (BUNDAN SONRA DUA EDER SASKİ İLKADIM VEYA ATAKUMA BAĞLANSIN DİYE :) :) :) )

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 586 bin dozun üzerinde aşı yapıldı ilçeler kırmızıdan turuncuya döndü

Samsun'da 586 bin dozun üzerinde aşı yapıldı ilçeler kırmızıdan turuncuya döndü