20 Ocak 2022 Perşembe

NECATTİN DEMİRTAŞ'IN SEÇİMDE İŞ SÖZÜ VERİP İŞE ALMADIĞI VATANDAŞLAR KANDIRILDIK DEDİ

Necattin Demirtaş'ın seçimde iş sözü verip işe almadığı vatandaşlar kandırıldık dedi

Samsun'da 31 Mart seçimlerinde İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş'a kendilerine iş sözü verdiği için oy verdiklerini ancak işe alınmadıklarını söyleyen vatandaşlar, "Kandırıldık" diyerek belediye binası önünde eylem yaptı.

23 Haziran 2020 Salı 13:20 GÜNCEL

Samsun'da 31 Mart seçimlerinde İlkadım Belediye Başkanı seçilen Necattin Demirtaş'ın kendilerine iş sözü verdiğini ancak bu sözünü yerine getirmediğini söyleyen vatandaşlar, belediye binası önünde açıklama yaptı.


Samsun'da İlkadım Belediyesi binası önünde toplanan bir grup vatandaş, 31 Mart seçimlerinde kendilerine iş sözü verip yerine getirmeyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'a tepki gösterdi.

31 Mart seçimlerinde İYİ Parti'den İlkadım Belediye Başkan adayı olan Necattin Demirtaş'ın kendilerine seçim sürecinde iş sözü verdiğini söyleyen vatandaşlar, seçim sonrası bu sözün yerine getirilmemesi nedeniyle İlkadım Belediyesi binası önünde açıklama yaptı.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın seçim sonrası da kendilerine işe alınacaklarını defalarca söylediğini, ancak bunun bir türlü gerçekleşmediğini dile getiren vatandaşlar "Kandırıldık" diyerek Demirtaş'a tepki gösterdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Vatandas yorum

31 Ağustos 2020 Pazartesi 22:30

1 eylulden 200 kişiye takı işçi ilkadim belediyesine başlayacaklar... kimse iş makam beğenmiyor.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Adalet Sarayı önünde avukatlardan 'Çoklu Baro' tepkisi!

Samsun'da Adalet Sarayı önünde avukatlardan 'Çoklu Baro' tepkisi!