27 Ekim 2021 Çarşamba

OTSAD KARADENİZ BÖLGE BAŞKANI SOYDEMİR SAMSUN TURİZMİNİN CANLANACAĞINI AÇIKLADI

OTSAD Karadeniz Bölge Başkanı Soydemir Samsun turizminin canlanacağını açıkladı

Samsun'da pandemi süreci ve turizm sektörü ile ilgili açıklama yapan Ortadoğu Turizm ve Seyahat Acentaları Derneği Karadeniz Bölge Başkanı Suat Soydemir, Samsun turizminin de 1 Temmuz'dan sonra canlanacağını söyledi.

23 Haziran 2021 Çarşamba 16:31 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Grand Atakum Otel'de basın toplantısı düzenleyen Ortadoğu Turizm ve Seyahat Acentaları Derneği(OTSAD) Karadeniz Bölge Başkanı Suat Soydemir, pandemi sürecini değerlendirdi.


SAMSUN'A İKİ OTEL YATIRIMI KAZANDIRDIK
Pandemi sürecinden olumsuz olarak en çok etkilenen sektörlerin başında turizmin geldiğini söyleyen OTSAD Karadeniz Bölge Başkanı Soydemir, "Pandemi sürecinden olumsuz etkilenmiş olmamıza rağmen Samsun'a iki otel yatırımı kazandırdık. Hiç bir çalışanımızı yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen işten çıkartmadık, onlarında evlerine bu zorlu süreçte rızklarını götürmelerini sağladık. Grand Atakum Otel ile şehrimize gelen turistleri ağırlamak için sezon hazırlıklarımızı tamamlarken, OTSAD Karadeniz Bölge Başkanlığı görevi de şahsımıza verildi" dedi.SAMSUN TURİZMİNİ KALKINDIRMAK İSTİYORUZ
Suat Soydemir düzenlediği basın toplantısında ayrıca şunları dile getirdi.
"OTSAD olarak biz Karadeniz bölgesinde bir yapılanmaya gideceğiz ve Samsun'u bu bölgenin merkezi haline getireceğiz. Özellikle Karadeniz ve Samsun için Orta Doğu bölgesi çok ciddi bir pazar. Bu pazarın Samsun ve Karadeniz bölgesinde katkı sağlaması için çalışmalarımız sürüyor. Körfez ülkelerinden bölgemize turların gelmesi için görüşmeler sürüyor. OTSAD olarak hem Samsun'un hem de bölgemizin turizmini kalkındırmak istiyoruz"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da gazeteci İbrahim Akkuş'a saldıran kişinin emniyete verdiği ifade

Samsun'da gazeteci İbrahim Akkuş'a saldıran kişinin emniyete verdiği ifade