29 Kasım 2021 Pazartesi

RESMİ MAKAM ARACIYLA TATİLE GİTTİ! O MAKAM ARACI BELEDİYE BAŞKANINA AİT ÇIKTI

Resmi makam aracıyla tatile gitti! O makam aracı belediye başkanına ait çıktı

Resmi makam aracıyla tatile gitti! O makam aracı belediye başkanına ait çıktı. Tokat'ın Pazar İlçe Belediyesi Başkanı, resmi makam aracıyla İzmir'in Selçuk ilçesine ailesi ile birlikte tatile gitti.

01 Eylül 2021 Çarşamba 15:43 GÜNCEL

Samsun otogarında 11 Mayıs 2019 tarihinde yolcu alırken görüntülenen 60 BB 483 plakalı makam aracı bu kez de İzmir-Selçuk'ta görüntülenirken, makam aracının Tokat-Pazar Belediye Başkanına ait olduğu ortaya çıktı.


Samsun Otogarında 11 Mayıs 2019 yılında görüntülediğimiz 60 BB 483 Tokat plakalı resmi makam aracının, o tarihte Tokat'tan Samsun Otogarına yolcu almaya geldiğini yazmıştık.

Ne tesadüftür ki yine aynı 60 BB 483 plakalı söz konusu makam aracı bu seferde, 31 Ağustos 2021 tarihinde İzmir'in Selçuk ilçesinde görüntülendi. Selçuk ilçesinden tarafımıza bu ihbarı yapan vatandaşlar, makam aracının günlerdir orada olduğunu söyledi. 

Sorduk, soruşturduk 60 BB 483 plakalı resmi makam aracının Tokat-Pazar Belediye Başkanının makam aracı olduğunu öğrendik. Tokat- Pazar Belediye Başkanı şuan belediyede yokmuş, kendisi izinliymiş! İşin daha da ilginci Özel Kaleminin başkanın izinli olduğunu söylediği ve kendisinin ise nerede olduğunu bilmediğini söylüyormuş!

Özel Kalemin nerede olduğunu bilmediği belediye başkanını biz bulduk! Belediye başkanı ailesini de yanına alarak 60 BB 483 resmi plakalı makam aracıyla İzmir'in-Selçuk ilçesine tatile gitmiş! 

Konuyu soruşturunca belediye başkanı dolaylı olarak 'Düğüne gittiğini ayrıca Selçuk ilçesinde bir de resmi ziyaret yapacağı. Ailesi de yanında olduğu için çocukları denize bıraktığı' yönünde bir şeyler gevelemiş. Biz de yav he he dedik.. Sayın belediye başkanı, resmi plakalı makam aracı ile Tokat'tan kalkıp izinli olduğun bir süreçte İzmir'in Selçuk ilçesine ailece gitmişsin! Düğün veya resmi bir ziyaret için gidiyorsan, yanında makam şoförünün olması lazım!. 

Sen Tokat'tan kalkıp İzmir'in Selçuk ilçesine iddia ettiğin düğüne, makam aracıyla ailece mi gidiyorsun? Makam aracının şoförlüğünü de üstelik Selçuk ilçesinde kendin yapıyorsun.. Resmi ziyaret yapacağız v.s v.s diyerek çaldığın minareye kılıf uydurma! 
Vatandaşın vergileri ile alınan devletin makam aracı ile ailesiyle birlikte Tokat'tan kalkıp Selçuk ilçesine tatile giden, bu belediye başkanını önce Allah'a sonra yetimlere, gariplere, kimsesizlere, çaresizlere ve son olarak devletimize şikayet ediyoruz.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 5 Yorum

Eser Özer

02 Eylül 2021 Perşembe 11:50

Seni de mi çok gezdirdi Samsun İzmir Mehmet Özbilir ya da bi iş mi verdi bu ne savunma

Mehmet Özbilir

02 Eylül 2021 Perşembe 14:01

Eser Özer denen şahıs ben 54 yaşındayım emekliyim işe aşa ihtiyacım yok yalnız sana bişeyler verenler seni gezdiriyor demek ki diyar diyar gezdin ondan bu laçkalığın

çok güldüm Mehmet

02 Eylül 2021 Perşembe 10:42

Tokat plakalı makam aracı İzmir Selçuk'ta ki hastalara vatandaşlara da yetişiyor maşallah. Demekki Selçuk'a gidecek bir vatandaş vardı o da yolda kaldı, bari dedi hayır olur ****ürelim İzmir'e kadar dedi başkan.. Vay be at yal... öpsünler inanın

Mehmet Özbilir

02 Eylül 2021 Perşembe 08:29

bırakın bu işleri kardeşim bu başkan kadar şeffaf belediye yöneten bir belediye anlayışı türkiyede yoktur, makamında kesinlikle oturmaz gece gündüz belediyenin işçileriyle sahada çalışır , burda makam arabası zaten ihtiyaçlının yaşlının yolda kalanın hastası olan bütün vatandaşların emrine verdi zaten tanımadan gelip görmeden haber yapmak yanlış.

Mehmet Özbilir

02 Eylül 2021 Perşembe 08:25

bırakın bu işleri kardeşim bu adam öyle şeffaf bir belediye yönetiyor ki türkiyede hiçbir belediyede yoktur , kaldı ki kendi belediyesinde makamında oturmaz belediyenin işçisinden daha çok çalışır gece gündüz demeden bu zamana kadar ne tatil yaptığı görülmüştür ne de dinlendiği , makam arabasıyla yolcu aldı dediğiniz olay bura makam arabası herkesin vatandaşın hastanın ihtiyacı olanın yolda kalmışların emrinde zaten boş haber yapmışsınız.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da belediye başkanları ve siyasiler maske-sosyal mesafe kuralına uymuyor

Samsun'da belediye başkanları ve siyasiler maske-sosyal mesafe kuralına uymuyor