31 Mayıs 2020 Pazar

SALIPAZARI BELEDİYE BAŞKANI HALİL AKGÜL: GELECEĞİ İNŞA ETMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül: Geleceği inşa etmek için çalışıyoruz

Samsun'un Salıpazarı İlçe Belediyesi Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Halil Akgül, ilçede gerçekleştirdiği seçim çalışmalarında vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Halil Akgül, 31 Mart seçimlerinden sonra Salıpazarı ilçesine yeni hizmetler yapmaya hazırlandıklarını açıkladı.

25 Şubat 2019 Pazartesi 12:22 GÜNCEL

Samsun'un Salıpazarı İlçe Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Salıpazarı Belediye Başkan Adayı Halil Akgül, gerçekleştirdiği seçim çalışmalarında vatandaşlara "Salıpazarı’nın geleceğini inşa etmek için çalışıyoruz" dedi.


31 Mart yerel seçim çalışmalarını Samsun'un Salıpazarı ilçesinde mahalle gezileri ile sürdüren Cumhur İttifakı’nın Ak Parti Salıpazarı Belediye Başkan Adayı Halil Akgül  "10 yılda güzel işler yapmışız ki gittiğimiz her yerde yoğun ilgi ile kaşılanıyoruz.  Merkezdeki esnaf ziyaretlerimizin ardından mahalle ziyaretlerimiz devam ediyor. Kocalar, Karadere, Çağlayan, Dikencik ve Kırgıl Mahallelerimizde vatandaşlarımızla bir araya geldik. Gittiğimiz her yerde yoğun ilgi görüyoruz. Bunun sebebi 10 yılda Salıpazarı’nın geldiği noktadır. Halkımız neler yaptığımızı ve yine neler yapabileceğimizi iyi biliyor. Onlar bize güveniyor. Biz de onların bu güvenini boşa çıkartmamak için bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da var gücümüzle çalışacağız." diye konuştu.

GELECEĞE YATIRIM YAPTIK”
Günü birlik ve kısır siyaset içinde olmadık diyen AK Parti Salıpazarı Belediye Başkan Adayı Halil Akgül “Hiç bir dönem seçim siyaseti yapmadık. Hep önümüze, ileriye baktık. Eğitimden ulaşma, alt yapıdan çevre düzenlemesine, sağlıktan turizme Salıpazarı’nın geleceğine yatırım yaptık. Çocuklarımıza ve gençlerimize daha güzel bir Salıpazarı bırakmak için önümüzde bir beş yıl daha var. Bütün vaktimizi ve enerjimizi bu beş yılda Salıpazarı için harcayacağız.” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti adayı Necattin Demirtaş, İlkadım'da MHP döneminde yaptığı hizmetleri açıkladı

İYİ Parti adayı Necattin Demirtaş, İlkadım'da MHP döneminde yaptığı hizmetleri açıkladı