01 Aralık 2021 Çarşamba

SAMKON VE SAMDEF ÜYELERİ KARTAL VE MALTEPE BELEDİYELERİNİ ZİYARET ETTİ

SAMKON ve SAMDEF üyeleri Kartal ve Maltepe Belediyelerini ziyaret etti

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) ve Anadolu Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu (SAMDEF) İstanbul'da Kartal ve Maltepe Belediye Başkanlarını ziyaret ederek Samsunspor forması hediye etti.

22 Ekim 2021 Cuma 20:48 GÜNCEL

İstanbul'da bulunan SAMKON ve SAMDEF Yöneticileri, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç ve Meclis Gruplarını ziyaret etti.


Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) ve Anadolu Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu (SAMDEF) üyeleri tarafından Maltepe ve Kartal Belediyelerine gerçekleştirilen ziyaretlerde, Samsun ile ilgili tanıtımlar yapıldı.

Program kapsamında ilk olarak Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç ardından Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ziyaret eden SAMKON ve SAMDEF üyeleri, belediye başkanları Kılıç ve Yüksel'e Samsunspor formaları hediye etti.Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ve Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç'a yapılan ziyaretlere SAMKON Başkan Vekili ve SAMDEF Genel Başkanı Metin Şenel Başkanlığında SAMKON Genel Sekreteri Mustafa Şeker, SAMKON Siyasi işlerden sorumlu genel başkan yardımcısı Mete Koca, Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Av. Afşin Hatipoğlu, SAMKON Genel Başkan Yardımcısı ve YADEF Başkanı Dursun Şahin, SAMKON Genel Saymanı, SAMDEF yönetim kurulu üyesi MHP Sancaktepe İlçe Başkan Yardımcısı Erkan Altınışık, SAMKON Genel Başkan yardımcısı, SAMDEF Genel Başkan Danışmanı Kartal Belediyesi meclis üyesi Şefik Özdemir, SAMKON Genel Sekreter Yardımcısı, SAMDEF Genel Sekreteri Atabey Özbay, SAMKON Genel Başkan Yardımcısı Adil Turgut, Turan Gençoğlu, SAMDEF Yönetim Kurulu Üyeleri Betül Toğa, Gökhan Can, Emrullah Çetin, Av. Nasuhi Uyar, Murat Güneş,  AK Parti Kartal İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Atalay Sayım, Tolgahan Acar, Aylin Cendek, Kartal Samsunlular Dernek Başkanı Kenan Yılmaz, Kartal-Cevizli Samsun Dernek Başkanı Ahmet Güven, Maltepe Samsunlular Dernek Başkanı Satılmış Dönmez, Maltepe Hacıdede Şeyhkoyun Kültür ve Yardımlaşma Derneği(HAŞEDER) Dernek Başkanı Rıdvan Keleş katıldı.

Anadolu Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu (SAMDEF) Genel Başkanı ve SAMKON Genel Başkan Yardımcısı Metin Şenel, gerçekleştirilen ziyaretlerle ilgili "Kartal ve Maltepe Belediyelerinde Samsun adına verimli geçen görüşmelerde her iki değerli başkanlarımızın göstermiş olduğu yakın ilgi ve alaka için teşekkür ederiz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Sağlık-Sen Şube Başkanı İlyas Biçer, sağlık çalışanlarının sorunlarını açıkladı

Samsun Sağlık-Sen Şube Başkanı İlyas Biçer, sağlık çalışanlarının sorunlarını açıkladı