16 Ocak 2022 Pazar

SAMSUN AK PARTİ İL KONGRESİ İÇİN COVİD TESTİ YAPILDI! İKİ PARTİLİNİN TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Samsun AK Parti İl Kongresi için Covid testi yapıldı! İki partilinin testi pozitif çıktı

Samsun'da bugün yapılacak AK Parti İl Kongresi öncesi yapılan testlerde İl Kadın Kolları Başkanı ve İl Başkan Yardımcısının Covid-19 testi pozitif çıktı.

01 Kasım 2020 Pazar 14:01 GÜNCEL

Samsun'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılacağı AK Parti Samsun İl Kongresi öncesi dün yapılan Covid-19 testlerinde iki partilinin testinin pozitif çıktığı öğrenildi.


Bugün Samsun 19 Mayıs Stadında yapılacak olan AK Parti Samsun İl Kongresine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti Samsun İl Kongresine katılacak olması nedeni ile mevcut il yönetimi, milletvekilleri ve belediye başkanlarına Covid-19 testi uygulandı. Testleri negatif çıkanlar kongrenin yapılacağı 19 Mayıs Stadına alınırken, testleri pozitif çıkan partililer ise evlerinde karantinaya alındı.

Samsun AK Parti İl Kongresi öncesi yapılan Covid-19 testlerinde ise mevcut İl Başkanı Ersan Aksu'nun yönetiminde Tanıtım ve Medya'dan sorumlu il Başkan Yardımcısı Atnan Arslan ile AK Parti Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser'in testlerinin pozitif çıktığı ve evlerinde karantinaya alındıkları öğrenildi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl Kongresinde Ersan Aksu'nun Yönetim Kurulu listesine giren isimler

AK Parti Samsun İl Kongresinde Ersan Aksu'nun Yönetim Kurulu listesine giren isimler