25 Ekim 2020 Pazar

SAMSUN AYVACIK'TA KÖPEKLERİ ZEHİRLEYEN O BELEDİYE VETERİNERİ GÖREVDEN ALINDI

Samsun Ayvacık'ta köpekleri zehirleyen o belediye veterineri görevden alındı

Samsun'un Ayvacık ilçe Belediyesi Başkanı Halil Kalaycı, ilçede sokak köpeklerini zehirleyerek katlettiği gündeme gelen başkan yardımcısı ve belediye veterineri Refahattin Şencan'ı görevden aldı.

15 Nisan 2019 Pazartesi 19:03 GÜNCEL

Samsun'un Ayvacık ilçesinde sokak köpeklerini zehirleyen belediye veterineri Refahattin Şencan'ın görevden alındığı bildirildi.


Samsun'un Ayvacık ilçesinde geçtiğimiz günlerde gece saatlerinde belediye görevlisinin sokak köpeklerini toplayarak zehirlediği gündeme gelmiş, Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı ise olayla ilgili soruşturma başlattığını açıklamıştı.

Samsun'un Avyacık ilçesinde gündeme gelen olayda, belediyede veteriner olarak görev yapan Refahattin Şencan'ın sokak köpeklerini toplayarak zehirlediği ve katlettiği iddiaları ortaya atılmış, bazı vatandaşlar ise zehirlenmek için toplanan sokak köpeklerinin görüntülerini video kaydı yapmıştı.

Yaşanan olay sonrası Ayvacık İlçe Belediye Başkanı Halil Kalaycı, olayla ilgili tahkikat başlatırken, sokak köpeklerinin bilgisi dışında hareket eden veteriner olarak görev yapan Refahattin Şencan tarafından zehirlendiğini açıklamıştı. Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı'nın olayla ilgili bugün belediyede başkan yardımcılığı da yapan veteriner Refahattin Şencan'ı sokak köpeklerini zehirlediği gerekçesi ile görevden aldığı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta kusursuz fırtına yaklaşıyor dedi ekonomi için depresyon süreci uyarısı yaptı

Erhan Usta kusursuz fırtına yaklaşıyor dedi ekonomi için depresyon süreci uyarısı yaptı