27 Temmuz 2021 Salı

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BAŞKANI DEMİR İLÇELERDE YATIRIM HAMLESİ BAŞLATACAKLARINI AÇIKLADI

Samsun Büyükşehir Başkanı Demir ilçelerde yatırım hamlesi başlatacaklarını açıkladı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Canik Belediyesinde düzenlenen yatırım ve hizmet zirvesi toplantısında 5 yıl içerisinde ilçelerde yatırım hamlesi başlatacaklarını açıkladı.

26 Haziran 2019 Çarşamba 16:48 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, İlçelerde 'hizmet hamlesi' başlatacaklarını açıklayarak "Ortak akıl ile hareket edecek, hizmet için belediyelerimizin gücünü birleştireceğiz" dedi.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, hedeflerinin 5 yıl içerisinde şehrin genelinde tüm alt yapı hizmetlerinin tamanlamak olduğunu belirterek, "İlçelerde belediye başkanlarımızla güçlerimizi birleştirerek halkımıza hizmet edeceğiz" dedi.

CANİK'TE 'YATIRIM VE HİZMET' ZİRVESİ
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, dün akşam Canik Belediyesi Toplantı Salonu'nda Büyükşehir ve Canik Belediyesi bürokratlarının tam kadro katıldığı bir toplantı gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Nihat Soğuk, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ve AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu'nun da yer aldığı toplantıda Başkan Mustafa Demir, ilçelerde 'yatırım ve hizmet hamlesi' başlatacaklarını duyurdu.İÇELERDE 'MOBİL EKİP' UYGULAMASI
Her ilçede ‘Mobil Ekipler’ oluşturacaklarına vurgu yapan Mustafa Demir, "Büyükşehir ve ilçe belediyeleri çalışanlarından oluşacak bu mobil ekipler, yapılan çalışmalar tamamlanana kadar görev başında olacak. Bazen ben, bazen o ilçenin belediye başkanı, meclis üyesi, muhtarı mobil ekibin başında yer alacak ve tüm çalışmalar sonuçlanana kadar takip edecek" diye konuştu.

ORTAK AKIL, TOPYEKÜN KALKINMA
Büyükşehir Belediyesi'nin ilçe belediyeleri ile güçlerini birleştireceğini söyleyen Başkan Demir, "Ortak akılla hareket ederek halkımıza hizmet yarışı içerisinde olacağız. Samsun'un tüm ilçelerini topyekün kalkındıracak, çok daha iyi noktalara getirecek hizmetleri, yatırımları hayata geçireceğiz. Bunu da belediyelerimizin tüm imkanlarını birleştirerek, ortak şekilde kullanarak yapacağız" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

murat

27 Haziran 2019 Perşembe 08:57

birleştirin gücünüzü yoksa bu halkı nasıl yıkacaksınız 138 tl su faturası zehir zıkkım olsun size

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Bafra Belediyesi Başkanı Kılıç, basketbol potasına basket attı

Samsun'da Bafra Belediyesi Başkanı Kılıç, basketbol potasına basket attı