27 Ekim 2021 Çarşamba

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BAŞKANI DEMİR'DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Samsun Büyükşehir Başkanı Demir'den Ramazan Bayramı mesajı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Ramazan Bayramı mesajında "Samsunlu hemşehrilerimiz olmak üzere, ülkemizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik eder, sevgi ve selamlarımı sunarım" dedi.

23 Mayıs 2020 Cumartesi 17:13 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımlayarak vatandaşların bayramını kutladı.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, yayımladığı Ramazan Bayramı mesajında Korona Virüs ile ilgili ülkemizde alınan tedbirler nedeniyle bayramın evlerde geçirileceğini söyledi.

Mustafa Demir, Ramazan Bayramı mesajında şunları dile getirdi.
"Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan ayını idrak ettik. Milletçe, iyilik ve güzelliklerin yaşandığı, kardeşlik ve dayanışma duygularının doruğa ulaştığı, bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın huzuru içerisindeyiz. Ancak dünyamızı etkisi altına alan salgın nedeniyle bayramı, hep birlikte evlerimizde geçireceğiz. Süreç içerisinde Cumhurbaşkanımızın ve yönetimindeki hükümetimizin böyle bir olağanüstü dönemi, dünya devletleri arasında örnek gösterilecek şekilde yönetmesinden dolayı da sayın Cumhurbaşkanımıza ve Bakanlar kurulumuza şükranlarımı sunuyorum.  Salgın nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve tedavileri devam eden hastalarımıza da yüce Allah’tan şifalar diliyorum. Sağlık, sıhhat içerisinde nice bayramlara bugünkü şartlardan kurtulmuş, sıkıntılı durumları atlatmış olarak kavuşmayı ümit ediyorum. Huzur ve mutluluk getirmesi temennisiyle, başta Samsunlu hemşehrilerimiz olmak üzere, ülkemizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik eder, sevgi ve selamlarımı sunarım."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun milletvekili Erhan Usta'dan Ramazan Bayramı mesajı

Samsun milletvekili Erhan Usta'dan Ramazan Bayramı mesajı