16 Ocak 2021 Cumartesi

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DEMİR SAATHANE MEYDANINDA YAPILAN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir Saathane Meydanında yapılan çalışmaları inceledi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlkadım ilçesine bağlı Saathane Meydanının trafiğe açılması için başlatılan çalışmaları yerinde inceleyerek, "Saathane Turizm Ticaret Merkezi Projesini en kısa zamanda tamamlayacağız" dedi.

23 Mayıs 2019 Perşembe 14:17 GÜNCEL

Samsun'da Saathane Meydanı esnafları Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e meydanın trafiğe açılması için başlattığı çalışmalar nedeniyle pankart asarak teşekkür etti.


Samsun'da, Saathane Meydanı'ndaki tarihi dokuyu yeniden gün yüzüne çıkartmayı amaçlayan ve Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen düzenleme çalışmalarında hızla sona doğru gelinirken uzun süredir yaşanılan trafik çilesine de Başkan Mustafa Demir el koydu. Başkan Demir'in talimatlarıyla özellikle belediye istikametindeki yolun trafiğe açılması Saathane esnafını mutlu etti.

'BU PROJE ÖRNEK OLACAK'
Saathane Projesi'nin son derece önemli olduğunu vurgulayan Başkan Mustafa Demir, "Valilik ve Vakıflar Bölge Müdürlüğü ile ortaklaşa yürüttüğümüz Saathane Turizm Ticaret Merkezi Projesi'ni en kısa zamanda tamamlayacağız. Bu bölgede tarihi dokuyu yeniden gün yüzüne çıkartacağız. Bu projeyi, Samsun'un birçok bölgesindeki diğer keşfedilmeyi bekleyen tarihi zenginliklerin ortaya konulmasına yönelik projeler takip edecek" dedi.

ESNAFTAN 'TEŞEKKÜR' PANKARTI
Her platformda 'Halkla iç içe, birlikte yönetim' anlayışını dile getirdiğini hatırlatan Başkan Demir, "Şeffaf ve hesap verebilir bir anlayış içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak uygulamalara imza atmak için çaba göstereceğiz. Saathane Meydanı’nda yıllardır sorun haline gelen yol meselesine de bu yüzden öncelik verdik. Burada yaptığımız çalışmaların ardından astıkları pankartla bize teşekkürlerini sunan esnaf arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Meclisi suya yüzde 25 zam yapılmasını kabul etti

Samsun Büyükşehir Meclisi suya yüzde 25 zam yapılmasını kabul etti