25 Ekim 2021 Pazartesi

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA DEMİR ÖĞRENCİ EVİNDE MENEMEN YAPTI

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir öğrenci evinde menemen yaptı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, üniversite öğrencilerinin kaldığı bir eve yaptığı ziyarette, öğrencilere menemen yaptı.

16 Ekim 2019 Çarşamba 18:17 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kendisini davet eden üniversite öğrencilerin misafiri oldu. Demir, kapısının gençlere her zaman açık olduğunu söyledi. 


Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelerek Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde öğrenim gören gençler, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i ağırladı. Öğrenci evinde gençlerle güzel bir gün geçiren Başkan Demir, onlarla sohbet etti, birlikte çay içti. Mutfağa da geçen Demir, elleriyle yaptığı melemeni öğrencilerle birlikte yer sofrasında yedi.

GENÇLERİ DİNLEDİ
Üniversiteli gençleri tek tek dinleyerek onların görüş ve fikirlerini alan Başkan Demir, gençlerin önemine işaret etti. Her fırsatta gençlerle bir araya gelmeye çalıştığını ifade eden Demir, “Sizler bizim çocuklarımızsınız, ailelerinizin bize emanetisiniz. Burada eğitimlerinizi tamamlayıp şehrinize döndüğünüzde bizleri hatırlamanız en büyük sevincimiz olur. Her derdinizde, sevincinizde sizinleyiz. Bir sıkıntınız olduğunda bizlere mutlaka iletin. Kapımız size her zaman açık" diye konuştu.

SAMSUN’UN FAHRİ TEMSİLCİLERİ
Samsun’da öğrenim gören öğrencilerin aynı zamanda şehrin tanıtımında da önemli olduğuna işaret eden Başkan Demir, “Samsun, ülkemizin önemli şehirlerinden bir tanesi. Gerek kumsalları, kuş cenneti, yaylaları gerekse tarihi özelliği ile turizm potansiyeli olan bir şehir. Aynı zamanda Samsun’da çok önemli sayıda öğrenci bulunuyor. Samsun’u eğitimde de daha çok tercih edilen bir şehir yapmak için gayret gösteriyoruz. İnşallah okul hayatınızdan sonra Samsun’un fahri temsilcileri olacaksınız” diye konuştu.GENÇLERİN FİKİRLERİ ÖNEMLİ
Gençleri her zaman önemsediklerini ve sorunlarını bildiklerini de dile getiren Başkan Demir, “Sizlerin fikirleri, görüşleri bizler için çok önemli. Sizlerin katkıları ile daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı. Öte yandan Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi okuyan Ozan Fırat Topal’ın 21’inci yaş gününü kutlayan Başkan Demir, kendisini misafir eden gençlere teşekkür etti. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Biyokütle Enerji Santrali için 5 rapor hazırlandığı ortaya çıktı! O raporlardan ilkini yayınlıyoruz

Biyokütle Enerji Santrali için 5 rapor hazırlandığı ortaya çıktı! O raporlardan ilkini yayınlıyoruz