28 Ekim 2020 Çarşamba

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA DEMİR'E MHP'LİLERDEN DESTEK SÜRECEK ZİYARETİ

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e MHP'lilerden destek sürecek ziyareti

Samsun'da MHP Atakum ve Canik İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, 31 Mart yerel seçimleri sonrası Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı olan Mustafa Demir'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu, MHP olarak desteklerinin süreceğini açıkladı.

01 Mayıs 2019 Çarşamba 20:04 GÜNCEL

Samsun'da MHP Atakum İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu ve MHP Canik İlçe Başkanı Ahmet Aydın, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde  bulundu. 


MHP Atakum ve Canik İlçe Yönetimlerinin yaptığı  ziyarette Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, " 31 Mart sonrası milletimizin bize verdiği yetkiyi Samsun'umuzun menfaatleri doğrultusunda en iyi şekilde kullanacağız" dedi. 

MHP İLE GÜZEL BİR SEÇİM SÜRECİ
31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın takdirleriyle Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan adayı olduğunu hatırlatan Mustafa Demir, "Cumhur İttifakı kapsamında MHP ile güzel bir seçim süreci geçirdik. Seçim sürecinde desteklerini esirgemeyen tüm MHP Teşkilatlarımıza sizlerin nezdinde teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

'GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞACAĞIZ'
Cumhur İttifakı'nın sadece seçim birlikteliği olmadığını belirten Başkan Demir, "Cumhur İttifakı kapsamında uyumlu çalışıp, Samsunumuza faydalı hizmetleri birlikte sunabilme arzusundayız. Vatandaşlarımızın teveccühleriyle hizmet için bize verilen yetkiyi Samsun'umuzun menfaatleri doğrultusunda en iyi şekilde kullanacağız. Sizlerin desteği  çok önemli. Birlik ve beraberlik içerisinde şehrimizi daha güzel hizmetlerle buluşturmak için gece-gündüz demeden çalışmalarımızı devam ettireceğiz" dedi. 

HATİNOĞLU: DESTEĞİMİZ SÜRECEK
MHP Atakum İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu da ziyarette yaptığı kısa açıklamada, "Yeni dönemde yapılacak çalışmalarda MHP teşkilatları olarak Cumhur İttifakı'nın tüm belediye başkanlarının yanında olacağız. Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin şehre katacağı hizmetlere destek olacağız" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da İlkadım Belediyesi Meclisinde bugün iki hizmet binasının satışı için yetki istenecek

Samsun'da İlkadım Belediyesi Meclisinde bugün iki hizmet binasının satışı için yetki istenecek