11 Nisan 2021 Pazar

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR'DE TUTUKLAMA OLDU BAŞKAN ANKARA'YA GENEL SEKRETER RİZE'YE GİTTİ

Samsun Büyükşehir'de tutuklama oldu başkan Ankara'ya Genel Sekreter Rize'ye gitti

Samsun Büyükşehirde daire başkanı rüşvet iddiası ile tutuklandı, büyükşehir başkanı ve genel sekreterin Samsun'dan ayrılması dikkati çekti.

25 Aralık 2020 Cuma 01:00 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesinde Mali Hizmetler Dairesi Başkanı Bahattin Karakaş'ın rüşvet iddiası ile gözaltına alınıp tutuklanması sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Ankara'ya, Genel Sekreter İlhan Bayram ise Rize'ye gitti.


Samsun Büyükşehir Belediyesinde Mali Hizmetler Dairesi Başkanının tutuklanmasının hemen ardından belediye yönetim kadrosunun önemli iki isminin sessiz sedasız Samsun'dan ayrılması, dedikoduları ve olayla ilgili afaki iddiaların ortaya saçılmasına neden oldu. 

Samsun Büyükşehirde, daire başkanının rüşvet iddiası ile tutuklanması olayı ile ilgili ağızları bıçak açmazken, Büyükşehir Başkanı Mustafa Demir'in bakanlara proje sunmak için Ankara'ya, Genel Sekreter İlhan Bayram'ın da cenaze gerekçesi ile Rize'ye gitmesi dikkati çekti.

Belediye cephesinden tutuklama olayı ve ortaya saçılan iddialarla ilgili olayın üzerinden günler geçmesine rağmen kamuoyunu da oluşan bilgi kirliliğini önleme adına dahi hiç bir açıklama yapılmazken, yaşanan bu sessizlik kafalarda daha büyük soru işaretlerinin uyanmasına ve şoke edecek söylentilerin yayılmasına neden oluyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ahmet

25 Aralık 2020 Cuma 09:59

Koca Samsunbüyükşehir kimlerin eline kaldı Şimdi bu olaydan genel sekreter ve başkanın haberi yok öylemi..umarım bu olay derinleşir ve adı geçen herkim olursa olsun gerekli cezayı alırlar

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

'Hırsız Bunlar' diyenlerin rüşvet olayı ile gündeme gelmesi ilahi bir takdir mi?

'Hırsız Bunlar' diyenlerin rüşvet olayı ile gündeme gelmesi ilahi bir takdir mi?