17 Haziran 2021 Perşembe

SAMSUN GAZİ DEVLET HASTANESİNDEN YİNE KUYRUK GÖRÜNTÜSÜ

Samsun Gazi Devlet Hastanesinden yine kuyruk görüntüsü

Samsun Gazi Devlet Hastanesinde önceki gün gündeme gelen kuyrukların ardından bugün de aynı hastanenin kan alma polikliniğinde uzun kuyruklar oluştu.

01 Temmuz 2019 Pazartesi 11:07 GÜNCEL
SamsunKentHaber.com.tr Samsun Gazi Devlet Hastanesinde yine kuyruk görüntüleri ortaya çıktı.. Samsun Gazi Devlet Hastanesinde geçtiğimiz günlerde gündeme gelen hasta kuyrukları gündem olurken, aynı hastanenin bu kez de Kan Alma Polikliniği önünde kuyruklar oluşması dikkat çekti.

Samsun Gazi Devlet Hastanesinde geçtiğimiz günlerde bir vatandaş hastane koridorlarında oluşan kuyruk görüntülerini Samsun Kent Haber İhbar Hattına göndermiş, sabahın erken saatlerinden itibaren kuyrukta beklediklerini söyleyerek duruma tepki göstermişti. Hastaneden söz konusu sorun ile ilgili yapılan açıklamada ise, hastaların aynı saatte yığılmaları ve hastane koridorlarının dar olması nedeniyle kuyruk görüntüsü oluştuğu ifade edilmişti. 

Bugün ise yine Samsun Gazi Devlet Hastanesinden sabah saatlerinde Samsun Kent Haber Haber İhbar Hattına bu kezde aynı hastanenin Kan Alma Polikliniği önünden çekilen fotoğraflar geldi. Haber ihbar hattımıza gelen fotoğraflarda Samsun Gazi Devlet Hastanesi Kan Alma Polikliniği önünde kan tahlili vermek için bekleyen vatandaşlar olduğu görüldü. Hastanede bulunan 9 üniteden 3'ünün çalıştığını söyleyen vatandaşlar, sabah saatlerinde geldikleri hastanede kan tahlili için kuyrukta beklediklerini ifade etti.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

azgın azınlık

01 Temmuz 2019 Pazartesi 12:19

EVDE KAN ALMA HİZMETİNİ de istiyoruz AYOOOOOL...........Evde alırlrsa KUYRUK ta oluşmaz... sonracıma KAN VEMEYE aç gelin diyolar.....kan verdiken soonaa KAHVALTI NEYİMde vesinler

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Gazi Devlet Hastanesi Kan Alma Polikliniğinde oluşan kuyruklar için açıklama

Samsun Gazi Devlet Hastanesi Kan Alma Polikliniğinde oluşan kuyruklar için açıklama