18 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN HALK SAĞLIĞI BAŞKANI ÖZ'DEN KORKUTAN AÇIKLAMA! EYLÜL'DE KAPANMA OLABİLİR

Samsun Halk Sağlığı Başkanı Öz'den korkutan açıklama! Eylül'de kapanma olabilir

Samsun Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Öz, vaka artışının devam etmesi halinde Eylül'de kapanmaların yeniden başlayacağını söyledi, gençleri aşı olmaya davet etti.

28 Temmuz 2021 Çarşamba 19:41 GÜNCEL

Samsun İl Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Hatice Öz'den KoronaVirüs salgını ve yasaklarla ilgili korkutan açıklamalar. 


Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis toplantısında konuşan Samsun İl Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Hatice Öz, KoronaVirüs salgınında Delta Varyantı ile birlikte vaka sayılarının yeniden tırmanışa geçtiğini söyleyerek ciddi uyarılarda bulundu.

Samsun'da aşı kampanyası başlattıklarını ve özellikle gençlerin aşı olması gerektiğinin altını çizen Hatice Öz, "Kimse bana bir şey olmaz demesin. Taşıyıcı olabilirsiniz" dedi.


Kendisinin de aldığı tüm tedbirlere rağmen KoronaVirüs'e yakalandığını ve tedavi sonrası iyileştiğini belirten Samsun Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Hatice Öz, aşı olmayanlara yönelik dünyada farklı yasakların uygulandığını hatırlatarak, ülkemizde de aşı olmayanların sinemaya, tiyatroya, AVM'lere ve toplu alanlara alınmaması ile ilgili bir sürecin yaşanabileceğine işaret etti.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Sky

01 Ağustos 2021 Pazar 21:24

Bu hanımefendi ne zaman halk sağlığı başkanı oldu, geçen birbuçuk yılda halk sağlığı olarak ne yaptılar? Sanırsın halk sağlığı başkanı değil bilim kurulu üyesi mübarek.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Yakakent İlçesinde Asya Kaplanı Sivrisineği paniği!

Samsun'un Yakakent İlçesinde Asya Kaplanı Sivrisineği paniği!