14 Haziran 2021 Pazartesi

SAMSUN KENT TV İLK CANLI YAYININI REGAİP KANDİLİ GECESİ YAPTI

Samsun Kent TV ilk canlı yayınını Regaip Kandili gecesi yaptı

SamsunKentTV kandil özel yayını ile canlı yayınlarına başladı. Samsun'un Dijital Televizyonu SamsunKentTV ilk canlı yayını Regaip Kandili gecesi yaptı.

19 Şubat 2021 Cuma 10:59 GÜNCEL

Samsun'un Dijital Televizyonu sloganı ile yayın hayatına başlayan SamsunKentTV, ilk canlı yayınını Regaip Kandili Özel Canlı Yayını ile yaptı.


Samsun Kent Medya çatısı altında bulunan Samsun Kent Haber bünyesinde yayın hayatına başlayan SamsunKentTV'nin You Tube ve Facebook üzerinden gerçekleştirdiği canlı yayın ilgi ile izlendi. 

Program olarak Samsun'da ilk kez gerçekleştirilen kandil özel canlı yayınına, SamsunKentTV stüdyolarında Cezaevi Vaizi Seyfi Çiçen, Kılıçdede Cami Vaizi Yener Sezgin ve İmam Hatip Yunus Çerkez katıldı. Regaip Kandili gecesine özel gerçekleştirilen canlı yayında  Cezaevi Vaizi Seyfi Çiçen, Kılıçdede Cami Vaizi Yener Sezgin ve İmam Hatip Yunus Çerkez gecenin anlam ve önemine yönelik sohbetler yaptı, dualar okudu. 

SamsunKentTV'nin You Tube kanalı ve Facebook sayfalarından canlı olarak yayınlanan Regaip Kandili Özel Canlı yayını beğeni topladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

kemal tüfek

20 Şubat 2021 Cumartesi 14:18

çok güzel bir yayın oldu tebrik ederiz. hocalarımızın da ağzına sağlık

Mehmet

19 Şubat 2021 Cuma 11:53

Yayını izledikde hoca uyuyordu resmen neyse hayırlı kandiller

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da hesabı hacklenen doktorun adına 150 bin liralık dolandırıcılık yapıldı

Samsun'da hesabı hacklenen doktorun adına 150 bin liralık dolandırıcılık yapıldı