28 Ocak 2022 Cuma

SAMSUN KOCADAĞ'DA YAPILAN TRAP MÜSABAKASINDA CEMİL DEVECİ'DE ATIŞ YAPTI

Samsun Kocadağ'da yapılan trap müsabakasında Cemil Deveci'de atış yaptı

Samsun'da Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, trap atışı müsabakasında tüfekle ateş ederek yarışmacılara eşlik etti. Samsun Kocadağ'da yapılan trap müsabakasında Cemil Deveci'de atış yaptı

02 Ağustos 2021 Pazartesi 14:20 GÜNCEL

Samsun'da Atakum Belediyesi ve 1919 Atakum Avcılar Kulübü iş birliği ile 31 Temmuz-1 Ağustos tarihlerinde Kocadağ’da doğa kampı ve trap atışı müsabakası gerçekleştirildi. 


Atakum Belediyesi ile 1919 Atakum Avcılar Kulübü doğaseverleri eşsiz güzelliğe sahip Kocadağ’da kampta buluşturdu. 31 Temmuz-1 Ağustos tarihlerinde doğa kampı ve trap atışı müsabakalarında bir araya gelen yurttaşları yapılan çekilişlerle birçok sürpriz hediye de kazandı. 

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci ile eşi Av. Gülay Deveci ve 1919 Atakum Avcılar Kulübü Başkanı İsmail Bülbül’ün de katılımcılarla bir araya geldi. Başkan Deveci’nin de atış yaptığı turnuvada kıyasıya mücadele yaşandı.

500 SPORCU YARIŞTI
Sabahın erken saatlerinde başlayan trap atışı turnuvasında amatör, profesyonel, süper profesyonel ve kadınlar olmak üzere 4 kategori yer aldı. Kategorilerde toplamda 500 sporcu yarıştı. Yarış sonunda kazananlara kupa ve madalyaları ile çeşitli hediyeler takdim edildi. Baş hakem Murat Gürsel ile Yardımcı Hakem İsa Ay’ın görev yaptığı profesyonel kategoride şampiyon Yüksel Cayvarlı, Emre Aktaş ikinci, Faik Çolak da üçüncü oldu. Süper profesyonel kategoride ise şampiyon Emre Aktaş, ikinci Mehmet Sait Örtükoğlu, üçüncü ise Kenan Özer oldu. Baş hakem İbrahim Tamer Sözgen ile Yardımcı Hakem İbrahim Genç’in görev yaptığı amatör kategorisinde şampiyon Samet Pıçakçı, ikinci Oktay İyigün, üçücün de Emrah Okur oldu. Kadınlar kategorisinde ise şampiyon Hazal Ayan, ikinci Melek Aktaş ve üçüncü de Ayşe Şahin olarak kupalarını aldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Tekkeköy ilçesine 2 bin kişilik stat ve spor kompleksi yapılıyor

Samsun'da Tekkeköy ilçesine 2 bin kişilik stat ve spor kompleksi yapılıyor